Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
İndirmiş olduğum Database'de client'te datayı files'a aktarmak amacı ile çıkartamıyorum. Hata ektedir. İlginiz için şimdikten teşekkürler. :coffee:

pk2 çıkaramıyorum.png

Göremeyenler için link:

Ekli dosyalar

• pk2 çıkaramıyorum.png
    pk2 çıkaramıyorum.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 5
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
özelden anydesk verirsen bakayım ( eğer gidipte megamax'ın svsinin yada başka bi sronun çıkartmıyorsan çıkartması lazım normalde)
özelden any veya sunucuyu yolluyorum.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Data.pk2 dosyasını kopyalıp ayrı yeni
Bir klasöre yapıştırdıktan sonra çıkarmayı denermisin
Denendi; sonuç aynı görseldeki gibi.

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
235
Ödül Puanları
43
Şifreli Pk2 gibi geldi bununla bir dene 169841 olmaz ise çıkarmak istediğin pk2 şifreli

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
çıkaracagın pk2 dosyasını masaustune atıp cıkart bazı paylasımcılar klasor koruması yapıyor aynı sılkroad klasorunde pk2 cıkarmaya calıstıgında error alıyor basıma gelmişti aynısı

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Şifreli Pk2 gibi geldi bununla bir dene 169841 olmaz ise çıkarmak istediğin pk2 şifreli
Denedim fakat o programla dışa çıkaramadım dosyaları.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

çıkaracagın pk2 dosyasını masaustune atıp cıkart bazı paylasımcılar klasor koruması yapıyor aynı sılkroad klasorunde pk2 cıkarmaya calıstıgında error alıyor basıma gelmişti aynısı
Denedim aynı sonuçla karşılaştım teşekkürler. @EfsaneSro ya ilettim sunucuyu şuanda o bakıyor.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
1572833328433.png

bole bir sorunda olabilir

açamadığın pk2 dosyasını hexeditör sürükle sonra Altta işaretlediğim yerdeki 54 sayısı yerine oraya 53 yaz kaydet hxd programını kapat sorunsuz açarsın pk2 editor programıyla artık

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.