Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü databasem de sorun var cozemedim

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
iyi forumlar arkadaslar benim sorunum npc deki ekli itemleri cekemiyorum karakter e gelmiyor bunu nasil coze bilirim...

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,868
Ödül Puanları
213
Kendi deneyimimden yola çıkarak cevaplıyorum..
Yeni binek eklediğimde aynı sorunu yaşamıştım.
NPC'den kaldırıp yeniden ekledim.. Itemdata txt'yi yeniden patch ettim. Sorun halloldu. Zannımca yemek sırasında ekleme yapmıştım o yüzden sorun olmuştur.
SQL düzenlemeyi ve fİyat eklemeyi unutmayın.

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kendi deneyimimden yola çıkarak cevaplıyorum..
Yeni binek eklediğimde aynı sorunu yaşamıştım.
NPC'den kaldırıp yeniden ekledim.. Itemdata txt'yi yeniden patch ettim. Sorun halloldu. Zannımca yemek sırasında ekleme yapmıştım o yüzden sorun olmuştur.
SQL düzenlemeyi ve fİyat eklemeyi unutmayın.

tesekkurler hemen yapicam

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
tesekkurler hemen yapicam
Sorununuz çözüldü mü? :) Bende bir ara item eklemiştim npc'ye patch attırmıştım oyun içinde 30 silk gözüken şeyi hiç bir şekilde alamıyordum. Programden "SQL Düzenle" dedikten sonra gameserver restart atınca düzelmişti :)

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Sorununuz çözüldü mü? :) Bende bir ara item eklemiştim npc'ye patch attırmıştım oyun içinde 30 silk gözüken şeyi hiç bir şekilde alamıyordum. Programden "SQL Düzenle" dedikten sonra gameserver restart atınca düzelmişti :)

sorun cozulmustur konu kilit cevap veren arkadaslara tesekkur ederim...

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
sorun cozulmustur konu kilit cevap veren arkadaslara tesekkur ederim...
Nasıl çözdüğünüde söylede belki aynı hatayı alanlar vardır onlarda öğrenir senin cevabından :) Biz söyledik tabide sen nasıl çözdün onuda söylersen daha güzel olur ^^

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Nasıl çözdüğünüde söylede belki aynı hatayı alanlar vardır onlarda öğrenir senin cevabından :) Biz söyledik tabide sen nasıl çözdün onuda söylersen daha güzel olur ^^

npc duzenleme ile fiyatlara baktim coin vs vs yoktu coinle koydum ondan sonra nazif npc duzenleme ile sql tablolari duzenle dedim gerekli islemleri yapti ondan sonra txt dosyasi olusturdu onari sunucuya patch yaptim boylelikle sorun ortadan kalkmis oldu

Oyla 0

AleriyaSama

.
Alınan Beğeni
2,941
Ödül Puanları
113
npc duzenleme ile fiyatlara baktim coin vs vs yoktu coinle koydum ondan sonra nazif npc duzenleme ile sql tablolari duzenle dedim gerekli islemleri yapti ondan sonra txt dosyasi olusturdu onari sunucuya patch yaptim boylelikle sorun ortadan kalkmis oldu
Teşekkür ederiz ^^

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Teşekkür ederiz ^^

ne demek aklimda idi isten gucten konu acmayi unutmustum aklima geldi bir nebze olsun forum canlanmasi olsun diye konu actim onda da cozume ulasmis oldum cevaplarinizla tekrardan tesekkur ederim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.