Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Başka Databaseden Beğendiklerimi Kendi Databaseme nasıl Ekleyebilirim

Xia41

.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
Merhaba bu edit yapma konusunda cok yeniyim başka bir oyundan cektigim şeyleri kendi dbdeme nasıl ekleyebilirim tabi doguru yapıp yapmadıgımıda bilmiyorum :D

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,007
Ödül Puanları
214
Merhaba ; aramıza hoşgeldin..
Edit konusundaki deneyimlerine başlamadan önce şunları belirtmek isterim forumumuzda vSRO adına dair paylaşılmış bir çok konu içeriği mevcut,
kopyala , yapıştır mantığını devre dışı bırakarak olayın işleyiş algoritmasının üzerine kafa yorarsan ilerleyen seviyelerde kendi problemlerini kendin rahatlıkla çözebilirsin.
Çözüm odaklı olmayıp sürekli birşeylere çaba göstermeden yaparsan birşeyleri öğrenmen bayağı zamanını alabilir.
Farklı bir oyundan dress vs gibi itemleri çekmeye başlamadan önce forumumuzda paylaşın kodların üzerinden yola çıkarak hangi item hangi bsr içerisinde eklenmiş hangi ddj hangi icon dosya yoluna bağlı olarak eklenmiş bunların kontrollerini yaparak eklemeye çalış.
Dosya içerisinde Txtlere bölünmüş yada toplu şekilde tablo isimleriyle beraber veriler eklidir.
Önce buradan eklemeye çalışarak kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.
Teleport ekleme , Dress Ekleme , Title Scroll gibi konuları kavrayarak eklemeye çalışın.
Gelişim süreci ilerledikçe Akabinde farklı bir oyun üzerinden istediklerinizi rahatlıkla çekebilirsiniz.
Bir konu ile bilgilendirerek keyifli çalışmalar diliyorum.
Tıklayın.

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Merhaba bu edit yapma konusunda cok yeniyim başka bir oyundan cektigim şeyleri kendi dbdeme nasıl ekleyebilirim tabi doguru yapıp yapmadıgımıda bilmiyorum :D
şimdi söyle bir şey var hali hazırda konularımız mevcut ilk önce onları eklemeyi deneyebilirsin basit bir şey olsun diyelim pet ekleyebilirsin sonucu olumlu olursa devamında mantığı çözersin ve farklı dbden yavaş yavaş çekmeye başlarsın öncelikle pratik yapman gerekiyor konularımızda zaten neyi nereye ekleyeceğini söylüyoruz

Xia41

.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
şimdi söyle bir şey var hali hazırda konularımız mevcut ilk önce onları eklemeyi deneyebilirsin basit bir şey olsun diyelim pet ekleyebilirsin sonucu olumlu olursa devamında mantığı çözersin ve farklı dbden yavaş yavaş çekmeye başlarsın öncelikle pratik yapman gerekiyor konularımızda zaten neyi nereye ekleyeceğini söylüyoruz
cok haklısınız bu işlerde cok yeniyim bilgi sıfır konuları takip ediyorum ama bana 1 kişinin bunu bana göstermesi lazım
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Merhaba ; aramıza hoşgeldin..
Edit konusundaki deneyimlerine başlamadan önce şunları belirtmek isterim forumumuzda vSRO adına dair paylaşılmış bir çok konu içeriği mevcut,
kopyala , yapıştır mantığını devre dışı bırakarak olayın işleyiş algoritmasının üzerine kafa yorarsan ilerleyen seviyelerde kendi problemlerini kendin rahatlıkla çözebilirsin.
Çözüm odaklı olmayıp sürekli birşeylere çaba göstermeden yaparsan birşeyleri öğrenmen bayağı zamanını alabilir.
Farklı bir oyundan dress vs gibi itemleri çekmeye başlamadan önce forumumuzda paylaşın kodların üzerinden yola çıkarak hangi item hangi bsr içerisinde eklenmiş hangi ddj hangi icon dosya yoluna bağlı olarak eklenmiş bunların kontrollerini yaparak eklemeye çalış.
Dosya içerisinde Txtlere bölünmüş yada toplu şekilde tablo isimleriyle beraber veriler eklidir.
Önce buradan eklemeye çalışarak kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.
Teleport ekleme , Dress Ekleme , Title Scroll gibi konuları kavrayarak eklemeye çalışın.
Gelişim süreci ilerledikçe Akabinde farklı bir oyun üzerinden istediklerinizi rahatlıkla çekebilirsiniz.
Bir konu ile bilgilendirerek keyifli çalışmalar diliyorum.
Tıklayın.
dediklerinizde cok haklısınız bilgi sıfır olunca malesef durum bunu gösteriyor ama zamanla zamanla olucak inş

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
cok haklısınız bu işlerde cok yeniyim bilgi sıfır konuları takip ediyorum ama bana 1 kişinin bunu bana göstermesi lazım

dediklerinizde cok haklısınız bilgi sıfır olunca malesef durum bunu gösteriyor ama zamanla zamanla olucak inş
şu an en basit ekleyeceğin bir şey pet ile dress olur onlar üstünde yoğunlaş bence

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
Kullanmak istediğin db deki tablolardaki verileri çekip dbtomedia ile de mediasını alabilirsin. ama çektiğin verilerin media ve db kısmı haricinde particlesi vsvs varsa crash veya çalışmayacaktır. En sağlıklısı bu sitede bulunan paylaşımlardakileri uygulayıp mantıgı anlamak..

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,338
Ödül Puanları
93
Merhaba öncelikle eklemek istediklerini kendince katagorilendir sıra sıra nereye ne ekleyeceğine yardımcı olalım

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,338
Ödül Puanları
93
mesela dressler npc teleport şuanlık bunları becerebilirsem kafi
Npc İçin güzel bir video mevcut burdan başlayabilirsin
Aynı şekilde arama yaparsan item ekleme videosu da mevcut takıldığın hata aldığın yerlerde konu açarsan yardımcı olunur

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
mesela dressler npc teleport şuanlık bunları becerebilirsem kafi
Yeni başlayan biri oldgun için sana tavsiyem , yap boz tekniği ile yap. Bu forumda bir çok dres paylaşımı var örnegin al indir birtanesini. orda yazanları uygula. olmadıgı zaman işlem yaptıgın yerleri kontrol et mantıgı anla. birinin sana göstermesinden daha çok faydası olacaktır. göstermek akılda kalıcı olmuyor bunu kendin yapıp gerekirse bozup tekrar düzeltmeye uğraşmalısın. bir yerde sıkıcak seni sonra 1-2 saat mola ver düşün biraz sonra tekrar uğraş... bu işler böle çok zevkli oluyor :)

Team veya Anydesk varsa ver NPC Ekliyeylim beraber fazla vaktim yok ama seni anlayabildiğim için yardımcı olmak isterim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.