Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü DB Connect Failed hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar herkese merhaba.Sorunun çözümünü diğer açılan konulara baktım fakat hiçbirşekilde çözemedim hali hazırdaki sunucumu aktarırken sorun yaşandığı için 0 dan kurmam gerekti fakat bu sefer 3 gündür tekrar aktif hale getiremiyorum.Yardımcı olucak arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    127.8 KB · Görüntüleme: 45
Ü

Üye silindi 505

CLıentten Datayı Cıkartıp Server Fıles Icıne Attınız mı ?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Arkadaşlar herkese merhaba.Sorunun çözümünü diğer açılan konulara baktım fakat hiçbirşekilde çözemedim hali hazırdaki sunucumu aktarırken sorun yaşandığı için 0 dan kurmam gerekti fakat bu sefer 3 gündür tekrar aktif hale getiremiyorum.Yardımcı olucak arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim.
şu paylaşımları yaparken ip gizleyiniz lütfen.

IIS portunu dışarı kapat 8888 yapmışsın dışarı kapat o portu

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba IIS Den Tüm Araştırmalara Ayarlarmısınız Yada ııs düzgün kurdunuz mu wwwroot ayarlarını Sorunsuz yaptınızmı..

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Team Bilgilerini iletirseniz Yardımcı Olabilirim

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.