Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Domaini sunucuya bağlama

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar Merhaba;

Domaini sunucuya bağlamak için nasıl bir yol izlenilmeli domaine ns oluşturdum sunucuda nasıl bir işlem yapmalıyız ns1 ve ns2 yi yönlendirmek için normal ip numarasıyla yönlendirme gerçekleştirilmiyor. özel ns oluşturulmalı nsleri oluşturup ip atamasını gerçekleştirdim ama aktive olması için sunucudada işlem yapmam gerekiyor galiba, konu hakkında bilgisi olan varsa yardımını rica ederim.

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
sen kısaca server edx loader kısmındaki ip yerinde domain adımı yazmasını istiyorsun
gibi ? yoksa direk benim site gibi domaini ip' e mi bağlama ?
vIo9gab.png

website diyip girebilirsin solda profilimdekine
aynen senin ki gibi domaini sunucunun ip adresine bağlamak istiyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
kardeşim sizide anlama kıtlıgı var herhalde url farklı yönlendirme ve kalıcı maske sistemi farklı sen alt alandı bahsediyorsun

Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
ben sana url mi dedim yönlendirme yapıcaksın o kadara ip adresine yönlendirme yapıcaksın boşuna ugraşıyorsunuz

Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Hocam ııs ayarlarına yapmana gerek yok domain nasıl aldıysan 24 saat içinde yönlenir zaten 24 saat beklemen lazım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.