Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü drop hakkında

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
sun drop kaldırmak için _RefDropClassSel_RareEquip kısmındaki değerler moonlevel 90 ile 100 arası 10 dg oluyor galiba mantıksal olarak bide probgroup28 29 30 değerleri dolu bunun hangisi star hangisi moon hangisi sun rate arttırdım değerleri değişti ilk baştakinin değeri çok yüksek oldu 2. değeri orta seviye 3. değeri çok az düz kafa olarak baktım 3.sun diye dedim ama farklı bir yolu varmı :)

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
team ver bakim

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
db sifirladim butun ayarlarim yedek olarak aldim ama sorun degil tekrar geri getiririm sifirladim db yi simdi dusuyor bu sox rateyi allah kahretsin :) bayağa mob kesiyorum 98 lvl drop star moon sun düşmüyor 1 yapıyorum ne yaptıysam olmadı

moba drop ekleme var ama onu istemiyorum yapmak çünkü 1 moba ortalama 100 e yakın drop eklemiş oluyorsun her yerde drop düşüyor öylede onu sevmiyorum yapmayı

10 k moba kadar limit koydum kendi kendime bakalim dusecek mi sox

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
_RefObjitem > ItemClass kısmından bakabilirsin hangi itemler hangi class oluyor.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sorunu çözdünmü

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.