Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

130 Cap Eloind Online V1| CAP 130| New Features | Job Based |

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
thnx broo system scroll not working please fix me

sorry bad english <3
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

help me please :(

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Tek yapmaya uğraştığım saçma editleri olmayan ve de bug olmayan 130 cap skilli ve 14d itemli bir oyun ama bir türlü yapamadım başım ağrıdı. Bunu denedim database winrarla açtığımda hata veriyor zip7 ile açıyorum. yüklüyorum 250k lık hızlı koşmayı basınca atıyor. item alınca atıyor. dress alınca atıyor. başta karakter açarken 1030 sorunu vardı onu kopyala yapıştır zor çözdüm. bir 14d silahları görebildim ona da mor elektrikli edit yapmışlar. skilleri 130 yapamadım 120 üzeri gitmiyor.

bir tane 13 caplı olan ve 14d itemleri olan, editlenmemiş dosya var mı elinizde? kendi halimde takılacağım kod bilgim, hataları düzeltme gibi bilgim yeteneğim yok. Uçuk buglar önemli değil gidip potçudan bir şey alırken itemlerle oynarken atmasın yeter..

Ü

Üye silindi 3096

Dediğin sorunların çoğu bence item bugu bi kontrol et istersen prosedürü

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.