Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Event mob

Alınan Beğeni
457
Ödül Puanları
63
merhaba arkadaşlar, eskiler iyi bilir tüm mapte rastgele spawn olan böyle bir mob vardı hatta bunun wolf olanı vardı bunu servere ekleme şansımız varmı tüm mapta spawn olacak şekilde

b8zdeab.jpg

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
onun yerıne wınter eventını felan aktıf et snowman spawn olur veya snowmanın bsrsını degıstır aktıf et bunların gorunumunu alır

Alınan Beğeni
457
Ödül Puanları
63
server.cfg üzerindenmi yapmam gerekiyor birde gs üzerinde OllyDbg ile düzenleme gerekiyormu

Xena

.
Alınan Beğeni
1,156
Ödül Puanları
93
server.cfg üzerindenmi yapmam gerekiyor birde gs üzerinde OllyDbg ile düzenleme gerekiyormu

Arkadaşımız çok güzel anlatmış bi göz at

Alınan Beğeni
457
Ödül Puanları
63
ollydbg kullanımı hakkında pek bilgim yok biraz kurcaladım fakat doğrumu yaptım bilmiyorum böyle birşey oldu
Adsız.png
bu işlemi kaydetmek için ne yapmam gerekli

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
winter snowman mob gorselını degıstırdıkden sonra server cfg de event service 1 olsun kıs eventini acar bolece etrafda dedıgın gorselde mob spawn olur wınter yerıne

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,111
Ödül Puanları
113
@Mico server cfg'de tüm eventler aktif ollydbgde yapılan işlemi kayıtedemiyorum
değiştirdiğin değerin üzerine sağ tıkla bu copy to executable kısmına gel selection de bi sekme açılcak ordanda açılan sekmede seçili olan yere tıkla save file de dosya adını belirt misal sro_client.exe veya bilmemne.dll gibisinden

bu tarz işlemlerde ollydbg çok eski kalıyor onun yerine x64dbg kullan daha gelişmiş

1656838246793.png

1656838266458.png

Alınan Beğeni
457
Ödül Puanları
63
değiştirdiğin değerin üzerine sağ tıkla bu copy to executable kısmına gel selection de bi sekme açılcak ordanda açılan sekmede seçili olan yere tıkla save file de dosya adını belirt misal sro_client.exe veya bilmemne.dll gibisinden

bu tarz işlemlerde ollydbg çok eski kalıyor onun yerine x64dbg kullan daha gelişmiş

Ekli dosyayı görüntüle 13719

Ekli dosyayı görüntüle 13720
çok yaşa brom bunu bilmiyordum teşekkür ederim

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,111
Ödül Puanları
113
çok yaşa brom bunu bilmiyordum teşekkür ederim
copy to executable kısmını ben tek yer değiştirdim diye sana göstermek için yaptım sende resimde göründüğü kadarıyla 2-3 yer kırmızı oldu sen all modification diyeceksin

1656838457513.png

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.