Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü EverNow Filter Help

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Öncelikle Merhabalar
Şu sıralar üzerinde edit işlemleri için uğraştım db için sunuya evernow filter kurulumu yaptım.
fakat benim sorunum sro_cliente .dll dosyasını ollydbg ile inject ederken hata aldım.
forumumuzda paylaşılan hazır sro client ilede giriş yapamıyorum start dedikten sonra öylece bekliyorum.
Bu İşlemi benim için yapabilecek yardımcı olabilecek birisi varsa çok memnun olurum.
Client ve dll dosyası rar ektedir.
Şimdiden Teşekkür Ediyorum.
Evernow filter güzel fakat çok aşırı cpu yiyor kullancaklara duyurulur 3 cpum varken 80 90 arası oynuordu saatler sonra %100 olup oyunu aşırı laga sokup dagıtıyordu 6 cpu yaptım yine fayda etmedi tavsiye etmem

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.