Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Evernow Filter kurulumu

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Son durum. Filter kısmen çalışıyor ancak c9 hatası veriyor. Tek bir account ile giriş yapabiliyorum diğerlerinde c9 hatasına sebep oluyor.

Arkadaşlar Evernow Filter kurulumuna yardımcı olabilir misiniz rica etsem.
Kurulum konusunda hiç bir şey bilmiyorum. Konu bu yüzden açıldı.
Dll inject yaptım (oldumu bilmiyorum -_-) anlayan bi el atabilir mi lütfen.
Teşekkürler hepinize şimdiden.

+Aşağıda Değiştirilmesi gereken .ini dosyaları mevcut. ini Files'leri değiştirdim.
-Sroclient e nasıl .dll inject edeceğimizde de fazla bilgim yok. Nedeni "evernow3" fotoğrafında göreceğiniz .dll lerin hepsinimi yoksa 1,2 tanesini mi inject edileceği.
- Fotoğraflarda göreceğiniz Filterin ana klasörü. Burada ki programları hangi sıra ile çalıştırmamız gerekli? Server Fileslarda ki programlarla öncelikleri nelerdir? İlk evernow filter daha sonra normal agent vs. mi açılmalı? Evernow u aşağıda belirttiğim gibi sıra ile açıyorum.
+EverNow [Agent][1]
+EverNow [Download]
+EverNow [Filter Settings]
+EverNow [Gateway] Şeklinde açıyorum. Filter Programı açıldığında her hangi bir etki göstermiyor oyun içerisinde. (DB si yüklü.) En basit notice at dediğimde ya da diğer her hangi bir değişikliği yaptığımda filter programı etki etmiyor. Load Player bile çalışmıyor.
- İp gizleme proxy ayarını neye göre yapıyoruz?
evernow.PNG evernow2.PNG evernow3.PNG

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kod:

Kod:

Kod:

Kod:

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Sorun nedir? Detaylı ve görsel ile birlikte anlatırsanız yardımcı olabilirim.

Premium birinin bu şekilde hiç bir detay belirtmeden konu açması komik duruyor, üzgünüm.

Oyla 0

rare22

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
EVERNOW FILTRE KURULUMUNU BENDE BILMIYORUM YAPAMADIM ILGILERDEN MESAJ BEKLIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
@ƧłΞGΞЯ Belirtilecek fazla bir şey yok aslında o yüzden. Yinede paylaşıyım şimdi görsellerde. Nasıl kurulumunun yapılacağına dair hiç bir şey yok internette. Diğer filtreler içinde aynı şey geçerli. Şurada şunu değiştiriyorsun, şu dosyaları şu şekilde sro_cliente atıyorsun. Bak bunlara elleme crash yersin. Hangi Filter olduğundan ziyade her hangi bir filterın kurulumunda neler yapılması gerektiğine dait hiç bir kesin şey yok.
Aslında resim paylaşılmaya bu yüzden gerek duymadım ama adım adım paylaşıyım şimdi. (y)

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
EVERNOW FILTRE KURULUMUNU BENDE BILMIYORUM YAPAMADIM ILGILERDEN MESAJ BEKLIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM
crackların bazıları sorunlu ben birleşim yaptım öyle kullanıyorum sorunsuz v18 v28 birleşimi yaparak sorunsuz kullanabilirsin

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
crackların bazıları sorunlu ben birleşim yaptım öyle kullanıyorum sorunsuz v18 v28 birleşimi yaparak sorunsuz kullanabilirsin
Gönderebilir misin peki? Ya da tam olarak nasıl yapılıyor?.
Açıkçası şuan çalışıyor guard bi nevi. Oyunda global notice atılıyor Bazı özellikleri aktif ama anlamadığım başka bi çarla oyuna girmeyi denediğimde c9 hatası alıyorum.
Sadece ana accountla giriş yapabilyiorum.

Oyla 0

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
sorun çözüldü mü ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.