Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü F10'da Eklenilen Itemler Gözükmüyor

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Sorun şu şekilde:
Premium kısmına bildiğimiz, kullanılan, aktif, drop olan premium'u ekliyorum, aynı şekilde deviller de ekli.
VSRO Npc Programın da da gözüküyor buraya kadar bir sorun yok.

Fakat oyun içerisinde Ne Premium sekmesi gözüküyor ne de ona ait olan grup tab'ı.
Tablolarda ki tüm tablara, gruplara baktım hepsi aktif.
SaleTag'ları 0 yaptım yine yok.

Itemleri farklı sekmeye ekleyince bir sorun yok, itemler ekleniyor ve gözüküyor.

Fakat premium sekmesi hiç bir şekilde aktif olmuyor.

Bilgi alışverişi yapıp sorunu çözebileceğimize inanıyorum lakin aklınıza gelebilecek herşeyi denedim, farklı bir şey olabilir diye düşünüyorum.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
888
Ödül Puanları
93
Geçenlerde F10'a grup eklemek için uğraşıyordum acaba client tarafında text dosyalarında eksik olduğu için olabilirmi? Çünkü grubu ekledim tabıda ekledim içine itemde koydum yinede gözükmüyordu sonrada salmıştım üstüne pek düşmedim

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Geçenlerde F10'a grup eklemek için uğraşıyordum acaba client tarafında text dosyalarında eksik olduğu için olabilirmi? Çünkü grubu ekledim tabıda ekledim içine itemde koydum yinede gözükmüyordu sonrada salmıştım üstüne pek düşmedim
Farklı grup ekleyip, içine ekleyince gözüküyor. Gruplarda ekleniyor ama kendi orjinal tabına ekleyince gözükmüyor. Görsellerde olduğu gibi.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Aynı durum avatar sekmesindede yaşanıyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorun tablolarda ki service kısımlarındaydı. (Tüm tabloları kontrol ettim fakat 1 tanesini gözümden kaçırmışım.)

SQL:

_RefMappingShopGroup tablosunda bulunan Premium, Avatar ve Archemy shoplarının serviceleri kapalıymış.

Altta ki kodu okutup Media patch ve GS Res'ten sonra düzeldi.

Demek ki ufak detayları gözümüzden kaçırabiliyormuşuz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.