Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü F10'da reverse 0 silk gösteriyor.

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
Reverse 0 silk olarak gösteriyor. Naziften ayarladım ama güncellemiyor ?

ve aldıgımda oyundan atıyor ? diğerlerinden sorun yok sadece reversede böle bir sorun var?

Adsız.jpg

Çözüm
RefPackageItem'den reverse'ü sağ tıkla siliyorsun önce.. ID kaldırmana gerek yok düzenlerken IDler indexler düzeltilecek zaten..
Sonra Nazif ile Database düzenle de. Sonrasında yeniden ekle ve patchle.
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Reverse 0 silk olarak gösteriyor. Naziften ayarladım ama güncellemiyor ?

ve aldıgımda oyundan atıyor ? diğerlerinden sorun yok sadece reversede böle bir sorun var?

Ekli dosyayı görüntüle 15807
reverse normalde f10da olan bir şey zaten yeni eklemek yerine var olanı değiştirirsen sorunun çözülür diye düşünüyorum söyle yeni alt satıra eklemek yerine mediapk2 biraz yukarlara çıkarsan veya reversenin kodunu aratırsan görülür ordan değişiklik yapman gerekiyor

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
RefPackageItem'den reverse'ü sağ tıkla siliyorsun önce.. ID kaldırmana gerek yok düzenlerken IDler indexler düzeltilecek zaten..

Oyla 0
Çözüm
Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
Naziften sildim Reverseyi. sonra txt çıkarıp patchledim. Sonra Nazife Girip SQL Düzenle yaptım. Sonra tekrar ekledim hallettim abim teşekkür ederim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.