Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Failed to create a character. Please try to connect again.(S1030)

Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Create error "Failed to creat a character. please try to connect again.(S1030) hatası alıyorum yardım edecek olan varmı ?

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tavsiyem Kendiniz clean database üzerinden sıfırdan ögrenerek yapın en azından neyi eklediginizi ve nerde hata yaptıgınızı iyi bilirsiniz .

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hocam senin paylaştıgın bi databese var onu bana ulaştıra bilirmisin indirdim ama not defteri gibi çıktı eklenmiyor
Database restore edilir açılmaz :D restore edip bakabilirsiniz herşeye Tablo ve prosedürlerden , Triggerlere dikkat etmeniz gerekiyor tehlikeli olan var olmayan var

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Ben size kısayoldan Query vereyim

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bu Query'i kendinize göre düzenlediginizde Restore edilmiş oluyor . Kırmızı ile belirttigim yerleri kendinize göre düzenleyeceksiniz.

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
hocam teamdan baglanıp yaparmısın rica etsem
Benim baglanıp yardımcı olmam sizin ögrenmenizi saglamaz kendiniz hata yapa yapa deneye deneye ögrenebilirsiniz zamanla mantıgı kavrarsınız prosedürler için demiyorum oyun içi pk2 editler için diyorum .

Oyla 0
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
dvgyzZ.png
bu şekilde görünen bunu nasıl düzelticem ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.