Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü FGW görevini nasıl tekrarlatırım

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
Görevden ödülü alınca otomatik kartların silinmesi lazım bunu nasıl yapabilirim bilgisi olan varmı arkadaşlar

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
LuaSetAchievementLimit(0) Lua’da ayarı bu şekilde düzenleyin, görev tekrar limiti olmaz. Sorun tam olarak bu muydu?
bunu yaptığım zaman görev teslim sonrasında kartları silmiyor sürekli item alabiliyorum yani bir nevi bug durumunda olmuş oluyor görev benim amacım görev teslim sonrasında ödülü alsın kartları silsin tekrar görev alıp tekrar teslım edip görev alsın bu şekilde istiyorum

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
Görev tablosu üzerine trigger yazarak yapabilirsin. Görevi tamamladığında ulaşılan değere geldiğinde hem görev girdilerini hemde kart girdilerini otomatik sildirirsin, ama dikkat et bu işlem oyuncu itemi aldığında gerçekleşecek fgw kartlarını tamamlayınca değil.

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Görev tablosu üzerine trigger yazarak yapabilirsin. Görevi tamamladığında ulaşılan değere geldiğinde hem görev girdilerini hemde kart girdilerini otomatik sildirirsin, ama dikkat et bu işlem oyuncu itemi aldığında gerçekleşecek fgw kartlarını tamamlayınca değil.
biraz daha acık olsanız trigger nasıl yapılacak neye göre ?

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
biraz daha acık olsanız trigger nasıl yapılacak neye göre ?

Burda zaten algoritmada neler olması gerektiğini söyledim sadece trigger olarak yazman lazım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
benim trigger hakkında hiçbir bilgim yok bu işlemi konu açarak yada burada bana anlatmaya çalırşanız konu bu kadar uzamaz @Senua

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
benim trigger hakkında hiçbir bilgim yok bu işlemi konu açarak yada burada bana anlatmaya çalırşanız konu bu kadar uzamaz @Senua
Dostum araştırıp ögrenmelisin bizim bu forumdaki amacımız insanlara bir şeyler ögretmek, ögrenmelerine vesile ve yardımcı olmak. MSSQL Trigger nedir diye yazsan google'ye bir yıgın kaynak bulabilirsin.

Biz kendimiz yazıp versek burada kimse birşey ögrenmeden server yönetecek en küçük sorunda oynayan 500 600 1k ne derseniz o kadar insanı magdur edecek. Senin niyetin bu olmayabilir ama genele baktıgımız zaman forumu kullanan çoğu kişide böyle bir eğilim var. Biz bu eğilimi yıkmak için çabalıyoruz. Bugün server'lar 1 hafta 2 hafta sürüyorsa bunun tek sebebi bu eğilimdir. En basitinden uzun soluklu olan server'ları şöyle bir düşünün kim yönetiyor bilgi birikimi nedir diye direk kendisini belli ediyor. Bunları elimden geldiğince de her fırsatta dillendirmeye çalışıyorum ki en azından bu forumda birşeyleri değiştirmeye başlayalım.

Konu açarak anlatabilir misin demişsin, sıfırdan komple MSSQL eğitim seriside yapabilirim video çekerek ama şuan hali hazırda binlerce kaynak var google da onları kullanmayan bir kişinin benim yaptığımı kullanmasını beklemek biraz absürt olur. He bu demek değil ki ben böyle birşeyi yapmam, yapmayı hazırlamayı düşünüyorum uygun zamanda.

Oyla 0

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Dostum araştırıp ögrenmelisin bizim bu forumdaki amacımız insanlara bir şeyler ögretmek, ögrenmelerine vesile ve yardımcı olmak. MSSQL Trigger nedir diye yazsan google'ye bir yıgın kaynak bulabilirsin.

Biz kendimiz yazıp versek burada kimse birşey ögrenmeden server yönetecek en küçük sorunda oynayan 500 600 1k ne derseniz o kadar insanı magdur edecek. Senin niyetin bu olmayabilir ama genele baktıgımız zaman forumu kullanan çoğu kişide böyle bir eğilim var. Biz bu eğilimi yıkmak için çabalıyoruz. Bugün server'lar 1 hafta 2 hafta sürüyorsa bunun tek sebebi bu eğilimdir. En basitinden uzun soluklu olan server'ları şöyle bir düşünün kim yönetiyor bilgi birikimi nedir diye direk kendisini belli ediyor. Bunları elimden geldiğince de her fırsatta dillendirmeye çalışıyorum ki en azından bu forumda birşeyleri değiştirmeye başlayalım.

Konu açarak anlatabilir misin demişsin, sıfırdan komple MSSQL eğitim seriside yapabilirim video çekerek ama şuan hali hazırda binlerce kaynak var google da onları kullanmayan bir kişinin benim yaptığımı kullanmasını beklemek biraz absürt olur. He bu demek değil ki ben böyle birşeyi yapmam, yapmayı hazırlamayı düşünüyorum uygun zamanda.
haklısın tebrik ederim ...
sunuda eklemek isterim bazı bilip te yapanlarda 45 50 bin yapınca sw kapatıp magdur ediyor insanları emekleri.
kendimden örnek vereyim bu tür insanlar yüzünden bu işe soyunduk dediğin gibi araştırarak öğrenmek en iyisi...
teşekkürler @Senua

Oyla 0
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
@Senua a hocam dediğinize katılıyorum peki bana bununla ilgili sizden örnek alabılecegım herhangi bir fgw üzerinden örnek vererek buraya bir eklenti yaparmısınız ben ona bakarak yapmaya calıssam

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.