Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü FGW Teleport taşı Sorunu

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
275
Ödül Puanları
63
Öncelikle Merhaba VSro Ailesinin kıymetli üyeleri ve yöneticileri
Değerli vaktinizi çok çalmak istemiyorum o yüzden direk konuya geçmek istiyorum.Uzun süredir 140 cap bir database üzerinde çalışıyorum ve bir noktada tıkandım.O noktada şu Database'imde FGW var fakat fakat Boyut taşına sağ tıkladığım zaman herhangi bir işlem gerçekleşmiyor taş oluşmuyor.ViSro databasesini kurup veri karşılaştırması yaptım gerek media gerek database'de olsun.Gözümden kaçan birşey mi var,yanlış birşey mi yaptım yoksa başka birşey mi bilemedim.Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarım beni aydınlatırsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim.
Dipnot: FGW Boyut taşını kullandığım zaman 24 saatlik bir giriş kısıtlama başlıyor.
İlk Görsel ViSro Database ikinci ise benim database'im ve karşılaştığım sorun

ezgif-4-cf729fa68432.gif
ezgif-4-15b8996c968e.gif

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
Regionlarla, Gameworld tabloları ile oynadın mı ?

Oyla 0

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
275
Ödül Puanları
63
Defalarca kontrol ettim fakat açık olmalarına rağmen teleport taşı spawn olmuyor!
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorun hala devam etmekte...

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,498
Ödül Puanları
113
_RefInstance_World_Start_Pos bu tablo verilerin eksik yada bozuk brom başka bir düzgün databaseden çekersen sorunun düzelir aynı sorun bendede vardı başka DB den çektim düzelttim.

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
Bu bende alakasız bir tablo ile oynayınca olmuştu ama neydi hatırlayamıyorum ya fgw canavarları ile ilgili droplarla oynadığım zaman ya da taşı çıkaracak trigger lar ile oynayınca olmuştu tam hatırlarsam tekrar yazacağım... bak refregion da olabilir...

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.