Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Fiyat alabilirmiyim

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar Sağlam işini düzgün cene yapan editör arıyorum c++ c# bilen sql veritabanı kuvvetli olan işin eğli olan arkadaş ?
YAPILCAK EDİTLER

İLK OLARAK OYUNDA TL COİN YOK TL COİN EKLENECEK.
SİTEDEN TL COİN SATACAĞIZ VE OYUN İÇİNDE TL SHOPTAN TL COİN İLE (PREMİUM, DEVİL VB.) İTEMLER ALINACAK.

NPC DÜZELTMELERİ

ARENA COİN NPC
• Arena Coin tanesi 75m olacak
• Global kaldırılacak
• HP +7300 & MP +7300 500 arena coin olacak
• Devil’s Bölümünde ki Deviller kaldırılıp bölümün adı STAT STONE olacak. Adeti 50m olacak.
• ADV Bölümünde ki ADV’ler 15dg olacak ve +7 ADV fiyatı 200 ARENACOİN +9 ADV fiyatı 350 ARENA COİN OLACAK.
• DRESS Bölümde ki dresslerin fiyatı 3000 Arena Coin olacak.
• SİLVER COİN KALDIRILACAK

İRON COİN NPC
• GOD BLESS %20 kaldırılacak
• NPC’nin adı İRON & TL COİN NPC diye değiştirilecek
• Yakında.. yazan son bölümün adı TL SHOP olarak değiştirilecek
• TL SHOP’un içinde olacaklar;
*%25 Premium 25 TL COİN
  • %20 Godd Bless 20 TL COİN
  • %25 Devil 20 TL COİN
  • 10 adet global 3 TL COİN
  • 1000 adet Zerk sc 25 TL COİN
  • POWER A SWİTCHER 15 TL COİN
  • POWER B SWİTCHER 10 TL COİN
• 12dg, 13dg ve 14dg model switcher konulacak Fiyatı 1500 İron Coin 200 Arena Coin olacak
• Yakında… Yazan bir bölüme otomatik skill açıcılar gelecek. Ona basıldığında skiler otomatik MAX olacak fiyatı 1 gold olacak

GOLD COİN NPC
• +8 ve +10 deviller kaldırılacak yerine Normal %10’luk artısız Deviller eklenecek.
• ADV’ler bölümünde ki ADV’ler 15DG olacak.

Unique SPAWN VE SÜRE DÜZELTMELERİ
• Unique Spawn süreleri aynı kalacak
* TG, CERB, IYV, URİCHİ, ISU, LORD, DEMON = 10 DAKİKA
* JUPİTER, BALL, YUNO, ZELYXE = 30 DAKİKA

Jupiter Spawn noktası Jangan 3 Yol Reverse
Baal Spawn Noktası Dowhang Hyungno Homeland reverse noktası
Zelyxe Roc Mountain yukarı reverse noktası
Yuno Hotan Grassland üstü reverse noktası

YUNO’dan çıkacaklar 20 iron coin & 5 Arena Coin & düşük droplu Global
JÜPİTER’den çıkacaklar 30 iron coin & 10 Arena Coin & düşük droplu global
BAAL’dan çıkacaklar 40 iron coin & 15 Arena Coin & düşük droplu global
ZELYXE’den çıkacaklar 40 iron coin & 15 Arena Coin & Düşük droplu global

FTW BİLGİLERİ
• Jangan ve Hotan kalesici açılacak.
• Kale savaşları Pazar günü 21:00’de yapılacak
• Hotan kalesi kazanan guild üyelerine 5 TL ve mastere Hotan Master rütbesi
• Jangan kalesi kazanan guild üyelerine 3 TL ve mastere Jangan Master rütbesi

DİĞER OYUN İÇİ DEĞİŞİKLİKLER

• Başlangıçta verilecek gold 500m olacak.
• JOB reverse kapatılacak
• Stat rateleri zor olacak.
• Gold ratesi aynı kalacak.

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
bu yazdıklarının hepsi zaten yeni konu olarak açılmış zor şeyler değil tek tek aratarak kendin bile yapabilirsin yapamadığın olursada yeni konu açarsın yardımcı oluruz.

Ü

Üye silindi 340

Direk Iron Sro en son çıkan dbyi kur onun üzerinde edit yap kaçtı bilmiyorum 3.2 mi 4 mü öyle birşeydi sürüm adı onu geliştir hazır tüm haritalar aktif nasılsa poison temple falan isrodaki yeni haritalar petler avatarlar falan

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
dostum uğraşmak istemiyorsan 100 tl ye saana bunun fazlasınıda yaparım switcher char effeckt pokemn petler y2019 dressler npc effectler vs
ayrıca önce işi yaparım sonra paramı alırım :)

Ü

Üye silindi 340

Ozelden numarani yazarmisin
istediğin özellikler öyle ahım şahım bişey değil ben tek model switcher konusunu öğrenemedim o kadar :D ? keşke bilsem yapar paylaşırdım :D birde 120 cap pvp yapacaksın madem egy koyma alla aşkına düzgün orjinal silahlar veya güzel silahlar koy görünüm olarak

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
istediğin özellikler öyle ahım şahım bişey değil ben tek model switcher konusunu öğrenemedim o kadar :D?keşke bilsem yapar paylaşırdım :D birde 120 cap pvp yapacaksın madem egy koyma alla aşkına düzgün orjinal silahlar veya güzel silahlar koy görünüm olarak
aslında çok basit ama uğraştırıcı bi iş video çekicem onun için ama uzun sürüyor 45 dk filan olur video yu gören uğraşmaz heralde :D

Ü

Üye silindi 340

aslında çok basit ama uğraştırıcı bi iş video çekicem onun için ama uzun sürüyor 45 dk filan olur video yu gören uğraşmaz heralde :D
ya aslında ihtiyacım yok sagolsun araplardan zamanında epey db çaldım :D sağolsunlar görseli editi seven bir millet :D hepsinde var zaten fakat çekersen güzel olur hep hazır kullandım görmüş öğrenmiş olurum
fakat 1 tane değil 3-4 tane ekle
fakat tek görünüm değil aynı anda silah görünümüde değişsin çünkü bazı svlerde öyle tek silah görünümü değişiyor silah çantadaki ddj görünümü değişmiyor gerekli dosyalarıda konuya ekleyerek yapabilirsin
bana 13-14-15-16-17-18 diye lazım gerisini ben çoğaltırım zaten vietnam srolardan alıp 40-41-42 diye :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.