Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Fortress war ayarı

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
kardeş bak o anlattığını zaten biliyorum yapıyorum ama olmuyor işte kale savaşı başlıyor evet ama kayıt falan yapılmıyor. benim sorunumda bu zaten yani senin anlattığınla çözülecek bir şey değil ayrıca diyelim ki bilmiyordum yapamadım bu beceriksizlik değil tabi senin karakterin bunu nasıl algılıyor bilemem ama neyse... Hem bu konuyu ben açmışım değil mi o yüzden kimsenin benim keyfimle işi yok senin atarın dışında.
Ayrıntılı bir şekilde okuyup kayıt olma bölümüne saat ayarı girildimi ?
Guild ile bakın kayıt olmanız gerekmekte, ayrıca kayıt olma şartları da var misal, belirli bir guild üyesi olması gerek kale savaşına katılmak için bu tip şeyleri de göz önünde bulundurun lütfen.

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
611
Ödül Puanları
93
Ayrıntılı bir şekilde okuyup kayıt olma bölümüne saat ayarı girildimi ?
Guild ile bakın kayıt olmanız gerekmekte, ayrıca kayıt olma şartları da var misal, belirli bir guild üyesi olması gerek kale savaşına katılmak için bu tip şeyleri de göz önünde bulundurun lütfen.
belkide kayıt koşullarını karşılayamadığım için kayıt olmuyordur dediğin gibi denerim teşekkürker.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,156
Ödül Puanları
303
Dostum, konu da "kale savaşını ayarlıyamıyorum" demişsin, ben sana kale savaşını ayarlamayı ve başlatmayı anlattım.
Senin sorduğun sorunun cevabını sana detaylıca verdim, o benim sana olan adamlığım, anlamıyorsan o senin kabahatin.

Devamında, kayıt olma ilgili sorunum var deseydin onu da paylaşırdım ki onuda paylaşayım, ön yargılı insan seni :)

Kayıt olabilmen için guildinin min. 8 üyesi olması gerekli.
Kayıt süresini de klasik olarak ayarlıyorsun.
Saat kaçta başlasın, kaç saat sürsün, SMC'de yazan yerleri istediğin şekilde girdi atayabilirsin.
Everydays, Day Week gibi.
Saat 21:00'da başlasın ve 2 saat sürsün dersen 21:00'da kayıtların başlar ve 23:00'da biter.
Kayıt ayarlamasında 30 dakika önce notice vb. durumlar yok.

Forumlarda konu topic açarkende aynı çatı altındaki soruları, aynı topicte detaylıca yazarsan detaylıca cevap alırsın.

Tek bi sorunu yazarsan tek bi soruna cevap alır, sonra kendini haklı hissedip sana yardım etmek için detaylı bilgiler yazan insanlara boş boş konuşursun.

Kolay gelsin.

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
611
Ödül Puanları
93
Dostum, konu da "kale savaşını ayarlıyamıyorum" demişsin, ben sana kale savaşını ayarlamayı ve başlatmayı anlattım.
Senin sorduğun sorunun cevabını sana detaylıca verdim, o benim sana olan adamlığım, anlamıyorsan o senin kabahatin.

Devamında, kayıt olma ilgili sorunum var deseydin onu da paylaşırdım ki onuda paylaşayım, ön yargılı insan seni :)

Kayıt olabilmen için guildinin min. 8 üyesi olması gerekli.
Kayıt süresini de klasik olarak ayarlıyorsun.
Saat kaçta başlasın, kaç saat sürsün, SMC'de yazan yerleri istediğin şekilde girdi atayabilirsin.
Everydays, Day Week gibi.
Saat 21:00'da başlasın ve 2 saat sürsün dersen 21:00'da kayıtların başlar ve 23:00'da biter.
Kayıt ayarlamasında 30 dakika önce notice vb. durumlar yok.

Forumlarda konu topic açarkende aynı çatı altındaki soruları, aynı topicte detaylıca yazarsan detaylıca cevap alırsın.

Tek bi sorunu yazarsan tek bi soruna cevap alır, sonra kendini haklı hissedip sana yardım etmek için detaylı bilgiler yazan insanlara boş boş konuşursun.

Kolay gelsin.
öncelikle anlatımın için teşekkür ederim ben nankör birisi değilim. son olarak kendimi haklı hissederim yada hissetmem bu benim sorunum bu konu benim konum konu özel istek altında açılı gelmek zorunda değilsin konuma kimse seni bunun için mecbur tutmuyor ön yargı sende mi bende mi o da biraz meçhul neyse boş konuştuğumu düşünüyorsan da düşün sıkıntı yok ama dediğim gibi konu sahibi benim ve özel istek olarak açmışım hadi eyvallah

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.