Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü gameserver hatası

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar oyun belli bir süre açık kaldıktan sonra çar her return atmasına sa altta requested operation has failed hatası alıyorum ve her return da çara 100 k gold ekliyor nasıl çözebilirim bu hatayı gameserver de de böyle bir yazı çıkıyor addlogchar ı kontrol ettiğimde herhangi bir sorun yok ve gold ile ilgili hiçbir prosedür yok.

1111.png

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
Muhtemelen otomatik akademi kurulumu açık. Akademi oluşturmaya çalışıyor ondan 100k veriyor. Tabii ki bunu kapatmak çözüm değil, buna sebebiyet veren prosedür düzeltilmeli

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Muhtemelen otomatik akademi kurulumu açık. Akademi oluşturmaya çalışıyor ondan 100k veriyor. Tabii ki bunu kapatmak çözüm değil, buna sebebiyet veren prosedür düzeltilmeli
Aynen hocam otomatik akademi kurulumu açık hangi prosedür bilgin var mı jobkill honor point prosedürün den dolayı olabilir mi yoksa shard da ki akademi prosedürlerinden kaynaklı mi ?

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
sharddaki akademi prosedürlerinden olması mümkün ama bu prosedürler genelde cleandir çok dokunulmaz. Kullandığınız honor pointlendirme sistemi sql üzerinden akademi oluşturuyorsa veya akademisi olmayan charlara honor point veriyorsa akademi kurulumunun bozulması mümkün.

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
sharddaki akademi prosedürlerinden olması mümkün ama bu prosedürler genelde cleandir çok dokunulmaz. Kullandığınız honor pointlendirme sistemi sql üzerinden akademi oluşturuyorsa veya akademisi olmayan charlara honor point veriyorsa akademi kurulumunun bozulması mümkün.
ben job kill honor sistemini yaparken o prosedürlerin hepsini başka db den alıp değiştirmiştim şimdi göz gezdirdim thief hunter trader yazan yerler var şuan tekrar clean db den çekip ekliyorum

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,980
Ödül Puanları
113
@apple46 yaklaşık 2 haftadır konu hakkında bir yorum bulunmadığından dolayı ve konu üzerinde herhangi bir yorum devam etmediğinden dolayı.

@apple46 Konusu #ÇözümlenenSorunlar bölümüne taşınmıştır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.