Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü garden dungeon haritası

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba @takiru hocam yeni proje yapıyorumda senin old mapını oyuna geçirdim garden dungeon haritasının gözükmesi için
worldmap_instanceinfo
worldmap_localinfo
worldmap_mapinfo
worldmapguidedata
worldmapguidedata_region bu verilerin içinden neleri çekmem gerek :) veya hazırda sadece garden haritası için veri varmı.
1594999141708.png

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Merhaba @takiru hocam yeni proje yapıyorumda senin old mapını oyuna geçirdim garden dungeon haritasının gözükmesi için
worldmap_instanceinfo
worldmap_localinfo
worldmap_mapinfo
worldmapguidedata
worldmapguidedata_region bu verilerin içinden neleri çekmem gerek :) veya hazırda sadece garden haritası için veri varmı.
Ekli dosyayı görüntüle 8765
Buradaki konudan yola çıkarak çözebilirsin 🙂
worldmap_mapinfo üzerinde işlem yapman yeterli olacaktır

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Buradaki konudan yola çıkarak çözebilirsin 🙂
worldmap_mapinfo üzerinde işlem yapman yeterli olacaktır
verdiğin tabloyu diğer oyunumdan tamamen çekince 1595005281186.png harita bu şekilde gözükmüyor

jangan haritasındada kayma oluyor :D
1595005327520.png
sadece gardene ait veriler yokmu :) diğer oyundan o dosyaların hepsini atınca gelior harita da sadece gardene ait veriler hangisi onu bulamadım

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
verdiğin tabloyu diğer oyunumdan tamamen çekince Ekli dosyayı görüntüle 8770 harita bu şekilde gözükmüyor

jangan haritasındada kayma oluyor :D
Ekli dosyayı görüntüle 8771
sadece gardene ait veriler yokmu :) diğer oyundan o dosyaların hepsini atınca gelior harita da sadece gardene ait veriler hangisi onu bulamadım
Tamamını çekersen bu sonucu alırsın koordinat yapılandırmaları farklı, sadece gardene ait verileri çekersen sorunsuz şekilde eklenir. Harici olarak bölgenin haritasını worldmap > map içerisine göndermen gerekiyor yoksa beyaz gözükür

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Tamamını çekersen bu sonucu alırsın koordinat yapılandırmaları farklı, sadece gardene ait verileri çekersen sorunsuz şekilde eklenir. Harici olarak bölgenin haritasını worldmap > map içerisine göndermen gerekiyor yoksa beyaz gözükür
ayıklayamadım bi kaç deneme yaptım olmadı bayağıdır yapmayınca insan unutuyor :) sadece gardene ait veriler olsa yeterlide

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Görüntüyü hallettim bi jangan görüntüsü bozuldu onada detaylı bakacagım inşallah :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Detaylı inceledim ve yaptım yapamayan olursa worldmap_mapinfo atladığım bir kaç veri vardı onuda aynı dosyada ekledim oldu sadece garden ddjsi almak yetmiyor .. konu kilit :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.