Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Geçmişten günümüze tüm exploit paketleri [GÜNCEL]

shwatzler

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
teşekkürler.

Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Packet injector kullanarak parametreleri servere göndermeniz gerekiyor. Eski guard kullanan serverlarda şuanda açık bu exploit. @EfsaneSro exploit avcısı olan s.moderatör size yardımcı olacaktır. Kendisine özelden ulaşın. Bu exploiti almak için yalvardı çünkü :)
Yorumlarını okudum da senin böyle konuşman hiç hoş değil kardeşim altı üstü bir oyun kimsenin umrunda değil yani bulup bulmaman kimsenin hayatında bişey değiştirmez böyle büyük bir şey yapmışsın gibi boburlenmeni anlayamadım

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yorumlarını okudum da senin böyle konuşman hiç hoş değil kardeşim altı üstü bir oyun kimsenin umrunda değil yani bulup bulmaman kimsenin hayatında bişey değiştirmez böyle büyük bir şey yapmışsın gibi boburlenmeni anlayamadım
Ben o mesajimi herkese degil o kisiye gonderdim. Zaten paylasacagim paketleri erkenden almak istedi. Vermeyince kiskirtti sonra ben paylasimi yaptim havalara girdi. Ama alana kadar yalvariyordu. Bu kisilik bozukluguna tepki gosterdim sadece
isteyen umursar isteyen umursamaz piyasa yok zaten ortada. Ben bulabildigim exploitleri bir araya topladim. Injector kullananlar kullanabilsin diye.

Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Ben o mesajimi herkese degil o kisiye gonderdim. Zaten paylasacagim paketleri erkenden almak istedi. Vermeyince kiskirtti sonra ben paylasimi yaptim havalara girdi. Ama alana kadar yalvariyordu. Bu kisilik bozukluguna tepki gosterdim sadece
isteyen umursar isteyen umursamaz piyasa yok zaten ortada. Ben bulabildigim exploitleri bir araya topladim. Injector kullananlar kullanabilsin diye.
zaten paylaşman çok güzel bişey de konuşmaların biraz bana garip geldi neyse iyi çalışmalar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.