Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım Geçmişten günümüze tüm exploit paketleri [GÜNCEL]

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Burda yapılan şey eger gerçekten 10 dg spear olan adam real eu karakteri ve elindeki ch spearsa bms edit yapmadıysan eger zor ve bi o kadarda çok basit bir edit mesela ben bi ara ch karakterlere eu silahlarını giydirmek için uğraşmıştım fakat .bsrde karakterde o silah tanımlı olmadığı için düzgün tutmuyordu sanırım şuan ugrassam fazla zorlanmam bsr bms bmt hepsinde edit yapabiliyorum fakat silkroad artık ilgimi çekmiyor.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Su video size bir fikir sunacaktir

Benim merak ettiğim nokta şu sadece silkroada özgü birşeymi bu paket olayı mesela loldede bu tarz şeyler yapılabilirmi örnek olarak yani nasıl bişe bu nasıl bir files dosyadır bu packet injector bu paketleri nereye gönderiyor bu paketlerin numaralarını nasıl ögteniyorlar programa hiç bilmedigim için bana ilginç geliyor çok saçma

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Maxiguard whitelistir. F8 filter eskiden blacklistti sonradan degistimi hala boyle mi bilmiyorum ama onlarda bu exploitler gecmiyor.
Piyasada cok fazla eski guardlari kullanan swler var. Tum forumlari tek tek gezerseniz gunluk saldirabilecek ~ 30 server bulabilirsiniz.
Saldiri gelince ne yapacaklarini bilemiyorlar komik oluyor 😂
Whitelist ve blacklist nedir acaba özetle ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Whitelist ve blacklist nedir acaba özetle ?
Çok basit bir anlatımla: Filterlerde blacklist: her yeni exploitte bu blacklist'e yeni packet'i eklemen gerekmesi demek
Whitelist: normalde kullanılması gereken paketleri girip, genel de sonradan gelebilecek saldırı paketlerine hazırlıklı olman demek.

199369

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Bu konu altında yıllarına göre bulabildiğim tüm exploit paketleri yer alacaktır. Paylaşım alıntı değildir. Bana aittir. Diğer forumlarda alıntı olduğunu belirterek yayabilirsiniz.

Önemli not: MaxiGuard ve F8 filter güncel olarak satıldığı için onlarda çalışmamaktadır (whitelistler) ancak masraf yapmayip bilgiside olmayanlarca açılan fazlasıyla sunucu bulunmaktadır. Gerisini anladınız. :)

1) Karakteri görünmez yapma. (Zerk dolu olması gerekiyor)
Paylaşım yılı: 2016

[Hidden content]

2)
Avatara istediğiniz blue yu basabilme. (Item page 1, 1.slotta olmalı.)
Not: blue kodlarını görmek için ### USE SRO_VT_SHARD GO SELECT * FROM _RefMagicOpt ###

[Hidden content]

3)
Karakteri dokunulmaz yapma. (Zerk dolu olması gerekiyor)

[Hidden content]

4)
Karakteri ölmüş gibi gösterme. (Zerk dolu olması gerekiyor)

[Hidden content]

5)
JID Sırasına göre online olan tüm karakterleri DC etme. (Tetiklemek için 0xB007 paketini kullanabilirsiniz.)
Paylaşım yılı: 2017

[Hidden content]

6)
JID Sırasına göre online olan tüm karakterleri DC etme. (Tetiklemek için 0xB007 paketini kullanabilirsiniz.)
Not: 5# nolu paketin diğer versiyonudur.

[Hidden content]

7)
Not: 5 ve 6# nolu paketlerin diğer versiyonudur.

[Hidden content]

8)
Bulduğum kaynağa göre ShardManager'in çalışmasını engelleyerek donduruyor ve sonunda da kapatıyor. (Tetiklemek için 0xB007 paketini kullanabilirsiniz.)

[Hidden content]

9)
Battle Arena ve Capture the Flag eventlerini kapatıp/açarak buga sokmaktadır.

[Hidden content]

10)
GameServeri kapatır.

[Hidden content]

11)
Karakterin moblar tarafından saldırı almasını engelliyor. PvP bir serverda wiz karakterin taş olmadan medusa kesmesi mümkün olabilir. Yada 64 lvl bir wizin saldırı almadan Lord Yarkan kesmesi...
Paylaşım yılı: 2020

[Hidden content]

12)
GM karakteri olmadan istediğiniz bölgede Unique veya NPC çıkartabilirsiniz. Bu exploit EPVP forumunda paylaşılmıştır ancak paket yapıları verilmemişti. Bazı yöntemler ile yapıları buldum. Tam hali belki olmayabilir ancak mantığı anladıktan sonra kullanılması kullanışlıdır ve anlayacağınız üzere çok tehlikelidir.
Paylaşım yılı: 2020
Credits to: gigola123

[Hidden content]

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
niceeeeeeeeeeee

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.