Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Glow switcher hakkında yardım

keeppp

.
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
43
Merheba glow switcher sorunum var 11 dg nova 13 dg suna dönüşüyor switcherı dönüştürdügüm zaman objcommonda 13.ddj 13.bsr olanları 11 ile degiştim mediayada geçirdim 13 yazan ne varsa 11 yazdım fakat hala aynı 13 dg suna dönüştürüyor nasıl çözebilirim

By_SagarD

.
.
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
resim alabilirmiyim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

refobj common

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
43
Adsız.png

4444.png

reset felan hepsi çalışıyor tek sorunum 11dg nova 11 dg suna dönüşüyor

Oyla 0

By_SagarD

.
.
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
_RefObjItem ItemClass bölümünü 33 yap 11 dg nova olacaktır

aynı şekilde mediada geçir düzelir

yani nova olmasını istiyorsan 31 yapacaksın sun olmasını istiyorsa 33 yap ItemClass bölümünü

sorun çözülmezse yazın yardımcı olurum iyi formlar

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
43
oldu fakat phy atk power mg atk pwr birbiriyle aynı degil dönüştükten sonra phy ve mg atkpwerlar yükseliyor sunun özellikleriyle aynı oluyor bu dediginizi yaptıgımda sadece 11dg nova yazdı silahta yazı olarak ama özellik olarak sunun özellikleriyle aynı benim istedigim nova silahla aynı özellikte olsun nasıl yaparım hocam

Oyla 0
Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
oldu fakat phy atk power mg atk pwr birbiriyle aynı degil dönüştükten sonra phy ve mg atkpwerlar yükseliyor sunun özellikleriyle aynı oluyor bu dediginizi yaptıgımda sadece 11dg nova yazdı silahta yazı olarak ama özellik olarak sunun özellikleriyle aynı benim istedigim nova silahla aynı özellikte olsun nasıl yaparım hocam
Refobjitemeleri deyistirmen lazim kac dg istiyorsan ona bakip düzelt

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
43
baya ugraştırıcak anlaşılan phy mag atack hep düzenlemek gerekli bunun 11 dg olan hazır olanı olsa hemen yüklerdim zaten çogu server 110 cap keşke 110cap ayarlı olsa model glow gibi çogu şey :D

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
512
Ödül Puanları
93
baya ugraştırıcak anlaşılan phy mag atack hep düzenlemek gerekli bunun 11 dg olan hazır olanı olsa hemen yüklerdim zaten çogu server 110 cap keşke 110cap ayarlı olsa model glow gibi çogu şey :D
Excel programı şart işini çok ama çok hafifletir takır takır ilerlersin

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
43
en sonunda başka paylaşılan glow effect var onu denerim olmadı sadece fight silahları glow veriyor diye biliyorum bu dedigimde

konuyla alakasız olacak ama sizce eu ch her serverda dengelimi vaya 1 tane bile server dengeli yapabilmişmidir dengeli olarak benim bildigim eu her zaman güçlü olarak kalıyor chye destek skilleri eklensede güçlü oluyor diye biliyorum

Oyla 0

By_SagarD

.
.
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
28
ch skillerini güçlendirirsen ch de eşit olur mesela benim swde oşekilde

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.