Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü GM komutlarını harici programdan tetiklemek

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Merhaba başlıkta da belirttiğim üzere yapmak istediğim şey GM komutlarını harici program üzerinden tetiklemek, bunun için nasıl bir yol izlemem gerekir?

ÇÖZÜM:
Bu konudan da faydalanabilirsiniz: OpCode Kullanarak Program Yapımı
Phconnector ayarlarını yapıp başlatın.
Loaderden oyuna girin redirect etmeyi ve packet izlemeyi açmayı unutmayın.

Ben Javascript delisiyim bunu JS ile yazmasam olmazdı. (NodeJS ile yazdım)

const net = require('net'); const client = new net.Socket(); client.connect(22580, '127.0.0.1', () => { console.log('Bağlantı başarılı'); setTimeout(() => opcodeSend("7010", `0600A20700000103`, false),1000) //GM TG spawn kodu }); function opcodeSend(opCode, data, enc) { const buffer = Buffer.alloc(6 + data.length); buffer.writeUInt16LE(0, 0); // Boş buffer.writeUInt16LE(parseInt(opCode, 16), 2); // Opcode if (enc) { buffer.writeUInt16LE(3, 4); // Encoded } else { buffer.writeUInt16LE(1, 4); // Not encoded } for (let i = 0; i < data.length / 2; i++) { buffer.writeUInt8(parseInt(data.substr(i * 2, 2), 16), 6 + i); } buffer.writeUInt16LE(buffer.length - 6, 0); // Uzunluk client.write(buffer); } client.on('data', (data) => { console.log(`Veri alındı: ${data.toString("utf-8")}`); }); client.on('close', () => { console.log('Bağlantı kapatıldı'); });

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
904
Ödül Puanları
93
Silkroad bot programlarını incelemeni öneririm, internette bulabilirsin. botlara ekstra kendi istediğin komutun packet fonksiyonunu yazarsan program üzerinden direk gm komutlarını çalıştırabilirsin

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
opcode ilede yapılabilir
Opcode için analiz programları vardı sanırım,
Daha önce hiç girişmemiştim. Şu an bu olay mantıklı geldi.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

hangi guard kullanıyorsun @merttopal7 ?
Aktif bir serverim yok sadece development ile ilgileniyorum. Ama server açarsam KGuardEDGE kullanırım. Geliştirici kısmı ile yapılamayacak bir şey yok gibi.

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
18
Hangi GM komutlarını kullanmak istiyorsun? EDGE db de harici olarak kullanmak için proclar olduğunu hatırlamıyorum. Yapabileceğine eminmisin?

Alınan Beğeni
387
Ödül Puanları
63
Vb.net ile Packet göndermek

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Buttona Girilecek Kod ve opcode
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Konu:

PLAG

.
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Hangi GM komutlarını kullanmak istiyorsun? EDGE db de harici olarak kullanmak için proclar olduğunu hatırlamıyorum. Yapabileceğine eminmisin?
edgede prosedürler yok fakat komutlar var filterin komut tablosuna istediğin gm komutu yaptırabileceğin seçenekler mevcut, geliştirici kısmında detaylı anlatımı var.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.