Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım GM Skill Scroll

Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
28
Guys, I don't know if it will be useful for you, but we have friends using GM Skills on some servers and they are constantly opening from the database and they are constantly opening the gm skill, I am sharing this gm skill opening parchment for you, I hope it will be useful for servers with gm skill only.
Please set the ID Parts according to your own database.
NOTE: For those who say what is the use of scroll without GM skill, for those who can not find it, I added the gm skill itself, it is in the video narration.
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
thanks

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
konudaki video anlatımını bire bir yapmama rağmen defalarca kontrol etmeme rağmen charskillmastery tablosundan karakterin charid,masteryıd,1 ibaresini yazdığım halde teleport sonrası oyundan atıyor beni videodakini aynısını yapıyorum burada nerede hata yapıyorum acaba

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
konudaki video anlatımını bire bir yapmama rağmen defalarca kontrol etmeme rağmen charskillmastery tablosundan karakterin charid,masteryıd,1 ibaresini yazdığım halde teleport sonrası oyundan atıyor beni videodakini aynısını yapıyorum burada nerede hata yapıyorum acaba
databasende eklidir belki iyice kontrol et bi ara bendede olmustu db de ekliydi clean db olmayanlarda ekli oluyor bazen skiller

• Beğendim
Tepkiler: PCS

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hayır daha önce eklemedim varmı diyede yine kontrol edeyim dedim yok

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
valla anlamadım gitti
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

skillefect içeriğini benimle paylaşırmısın

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
valla anlamadım gitti
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

skillefect içeriğini benimle paylaşırmısın
dosya ıcınde hepsı mevcut bro neyse o hepsı calısıyor

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
kardeşim hata var diyorummm dosya içinde neyse o demişsinde burda bir hata var hata skilleffektemi skillgroupta nerede belli değil böyle kestirip atmanda hiç hoş değil bir yardım etmekte zorundada değilsin anlarım..

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
kestirip atmıyorum kardesim eğer ekleyemiyorsan yardım konusu aç crash alıyorum diye yardım ederler ben suanda musaıt degılım olsam yardım ederdım ben kımseye yardım etmemezlık yapmıyorum bu forumda sonucta herkes birbirine yardım ederek birseyler ogrenıyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.