Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım GM Skill Scroll

navas24

.
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
6
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
thx

kox2030

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Thanks for shared

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Beyler işinize yararmı bilmem ama bazı serverlerde GM Skill kullanan arkadaşlarımız var ve surekli databaseden açıp duruyolar gm skillini bende kendim için yapmış oldugum bu gm skill açma parşömenini sizin için paylaşıyorum umarım işinize yarar sadece gm skilli olan serverler içindir.
ID Kısımlarını kendi databasenıze gore ayarlayın lütfen.
NOT: GM skilli olmadan scrollu ne işe yarar diyenler için arayıpda bulamayanlar için birde gm skillinin kendisini ekledim videolu anlatımda içindedir
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler

fyq2025

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
伙计们,我不知道它是否对你有用,但我们有一些朋友在一些服务器上使用 GM 技能,他们不断地从数据库中打开 gm 技能。
请根据自己的数据库设置ID Parts。
注意:对于那些说没有GM技能卷轴有什么用的人,对于那些找不到它的人,我添加了GM技能本身,它在视频旁白中。
*** 隐藏文字:无法引用。***

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
c
Các bạn, tôi không biết nó có hữu ích với bạn không, nhưng chúng tôi có những người bạn đang sử dụng Kỹ năng GM trên một số máy chủ và họ liên tục mở kỹ năng gm từ cơ sở dữ liệu.
Vui lòng đặt Bộ phận ID theo cơ sở dữ liệu của riêng bạn.
LƯU Ý: Đối với những người nói rằng việc sử dụng cuộn mà không có kỹ năng GM là gì, đối với những người không thể tìm thấy nó, tôi đã thêm kỹ năng gm, nó có trong phần tường thuật video.
*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***
thank

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
tsk
Beyler işinize yararmı bilmem ama bazı serverlerde GM Skill kullanan arkadaşlarımız var ve surekli databaseden açıp duruyolar gm skillini bende kendim için yapmış oldugum bu gm skill açma parşömenini sizin için paylaşıyorum umarım işinize yarar sadece gm skilli olan serverler içindir.
ID Kısımlarını kendi databasenıze gore ayarlayın lütfen.
NOT: GM skilli olmadan scrollu ne işe yarar diyenler için arayıpda bulamayanlar için birde gm skillinin kendisini ekledim videolu anlatımda içindedir
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
tskler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.