Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü GODBLESS SKILLEFECT YERLEŞİMİ

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
tm cıkmıs şimdi :) teşekkürler :D

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
22-24-26-27-28-29-30-31-32-33-34 Bu numaralardaki efecti kullaninca Donuyor kaliyor silahida gozukmuyor ama efectler sorunsuz gozukuyor digerleride sorunsuz calisiyor neden yapabilir fikri olan :)

V

V4N_HELLSING

Silah konusu bunla ilgili bişey değil onun için senin daha önce yapmış olduğun bir hata şuanda gözüktüğünde şimdi bunla olduğunu düşünüyorsun.
Bunla ilgili yeni konu aç asıl sorunun düzeltilmiştir.

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Silah konusu bunla ilgili bişey değil onun için senin daha önce yapmış olduğun bir hata şuanda gözüktüğünde şimdi bunla olduğunu düşünüyorsun.
Bunla ilgili yeni konu aç asıl sorunun düzeltilmiştir.
wing efectle ilgili silahsal hata yok eklediklerimin bi hatasi var ama onu cozmeye calisiyorum skilefecti eklemeden test ettim yine donup kaliyor skillefectle alakali degil ozaman hata refskilllerde bi inceleyim o soyledigim numaralari basinca char donup kaliyor olay bu yani :)

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
SORUNU COZDUM ARKADASLAR YORUM ATAN ARKADASLARA TESEKKUR EDERIM dikkatli eklemeyince illaki bi hata oluyor detaylı inceledim gözden kacırdıgım hata refskill tablosundakı skıllerın group ıdlerı dıger ıdlerle cakısması sorunumu cozdum boyle bı hata yasayan varsa ıdlerın cakısmasına cok dıkkat etsınler ..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.