Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Godsend Skill

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Biliyorum bu konuyu buraya 3.kez açışım ama sorunum hala devam ediyor :(

Buraya eklediğim skillerden birini veya hepsini aktif edince direk gameserver da overlap hatası alıyorum diğer skiller sorunsuzca çalışıyor ama bunlardaki skıntı ne olabilir ? bir arkadaşımızın verdiği skilleri denedim onda da aynı yarısı çalışıyor diğerleri gameserver da overlap hatasına neden oluyor.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Galiba skill tab skill group veya paramlarinda sikinti var

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Ordaki hata 38966 ornek vercem misal skill upluyorsun ama skill uplamada diger skilin ID bulamaiyor oralari duzenle

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,165
Ödül Puanları
113
Ordaki hata 38966 ornek vercem misal skill upluyorsun ama skill uplamada diger skilin ID bulamaiyor oralari duzenle
dediğin gibi ıdleri sıraya göre düzenliyecek

38966
diyor ama adamın ıdlar 40000 gibi başlıyor

tam godsend skill listesini atarsa düzelteceği kodları renklendirip mesaj olarak iletebiliriz

misal benimkiler böyle

Rich (BB code):
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,165
Ödül Puanları
113
Renklendirdim sağa doğru kaydır görürsün yazılarıda büyüttüm anlarsın nereleri düzelteceğini kendine göre aşağı kaydıra kaydıra bak kendine göre kendi ıdlerine göre eklediğin dbden düzenle

Oyla 0

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Renklendirdim sağa doğru kaydır görürsün yazılarıda büyüttüm anlarsın nereleri düzelteceğini kendine göre aşağı kaydıra kaydıra bak kendine göre kendi ıdlerine göre eklediğin dbden düzenle

Gameserverdaki hata düzeldi teşekkür ederim.

ancak şuan şöyle bir sıkıntı var karakter açıp start dediğimde client kapanıyor neyden kaynaklanıyor olabilir ?

Oyla 0

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
#Sorunum hala devam ediyor :( godsend skillerinde spear skillerini aktif edince karaktere start diyince atıyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
<Window Activate>øÂİc ASSERT("slot->dwGroupID == dwGroupID"), 177, bu hatanın sebeib nedir dump dosyasında bu yazıyor. Bakabilirmisin

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,165
Ödül Puanları
113
düzgün eklediğine eminmisin dbtomedia kullandın sanırsam o yüzden txtler kafayı yemiş en son eklediğin skilleri dbtomediedan çıkan son txt 35000 misal en alt satırdan alıp kendi skilldata35000 enc txt ni enc decoder ile açıp en alta ekleyip tekrar decoder ile kapatıp kullan

öbür türlü dbtomedia ile çıkan bozuk sanırsam

düzgün sırayla eklemediğinden dolayı kafayı yemiş db

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.