Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

120 Cap GoldenAge Online | Cap 120 | PVE | D13 | Silk System | Job Based | New Job Skills |Baghdad Fortress War Mevcut|

Ü

Üye silindi 3096

@EfsaneSro bu dbyi yapan kişi 72Saat sonra game server kapanır vs dıyordu hakan dogru mu bu bılgın var mı hıc
sence o kadar query bilgisi varmı :D

evet 1-2 tane trigger eklemiş sanırsam incelemedim fakat trigger olarak değilde prosedürlerin altınada eklemiş kod olarak sanırsam o yüzden bulunamaz sanıyordu veya

sv tanıtımı epvpde falan görürse ddos atar kapatır sanırım o yüzden öyle tehtid etmiş olabilir dbyi kurduktan sonra queryler ile tüm aklına gelebilecek kelimeleri filtrele ara bulursun belki birşeyler

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
kanka hiç yapmadım dediğini acemiyim ben daha :D filtreleyip nasıl arayacağım tarif edebilir misin bakalım güzel sistemler var godsend cıkartılabilir kolay yönden holy water gibi yapıp bide bağdat eklemeyi denedım olmadı hazırı var scriptleriyle bu daha iyi database trigerleri temizlersem başarırsam bakalım :D

serveri açarken üst düzey koruma alıcam ki maxi guardından ddos koruyucu ne gerekıyorsa butce saglam

Ü

Üye silindi 3096

kanka hiç yapmadım dediğini acemiyim ben daha :D filtreleyip nasıl arayacağım tarif edebilir misin bakalım güzel sistemler var godsend cıkartılabilir kolay yönden holy water gibi yapıp bide bağdat eklemeyi denedım olmadı hazırı var scriptleriyle bu daha iyi database trigerleri temizlersem başarırsam bakalım :D

serveri açarken üst düzey koruma alıcam ki maxi guardından ddos koruyucu ne gerekıyorsa butce saglam
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
kanka bunlar log db prosedürlerde mi oluyor peki böyle tek tek kelime aramaktansa oraları manuel bakarım 3günümü alır en fazla diye düşünüyorum

Ü

Üye silindi 3096

kanka bunlar log db prosedürlerde mi oluyor peki böyle tek tek kelime aramaktansa oraları manuel bakarım 3günümü alır en fazla diye düşünüyorum
bu misal sol yukardan shard seçtin bu queryde istediğin kelimeyi yazdın okuttun tüm SRO_VT_SHARD 2 ta tüm prosedürlerde arıyor aynısını sonra account log ta denersin

1604293188394.png

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
kanka baya zor iş bu denicem yinede bi bakalım :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

arkadaşlar indireceklerin bilgisine triger var 4adet ama bununla kalır mı bilemem ona göre indirin :D

Kanka triggerleri kapattım ama diğerinden bulamadım hiç :D

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
BEYLER BEN KURDUMDA S1030 HATASI ALIYORUM YENİ ÇAR AÇAMIYORUM BİLEN VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ ?

Nader

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
please i just wanna new link for database pleaseeee if u can <3

@SiegerGHOST Please reupload DB cuz not available in mega site

Update links DB please @SiegerGHOST

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.