Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü GS Dump

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Selamlar,

Normal şartlarda dump almıyorum. Fakat çar bota bıraktığım zaman günde 5-6 tane dump oluşuyor. Droplarda sorun olduğunu sanmıyorum. 8-9 aydır bu dump çözmeye çalışıyorum. Hatanın kaynağını anlayabilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.
İyi forumlar..

Dump;

Ekli dosyalar

• SR_Gameserver2_[2021-07-04 14-16-37]_2.dmp
    82.6 KB · Görüntüleme: 12
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
HP=60003,MP=20647 ,PosX=1918.657471,PosY=-38.654770,PosZ=729.226379,
bu charın olduğu yerde ne ekliyse ona bak.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Region kaynaklı bir şey değil farklı konumlarda da yapıyor. Orada bir şey ekli değil

Oyla 0
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tek charlamı test ediyorsun? gameserver hangi map için? Oyunda Fgw triggerdanmı kapalı _RefCustomizingReservedItemDropForMonster bu tablodan satırlrını mı sildin.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Tek charlamı test ediyorsun? gameserver hangi map için? Oyunda Fgw triggerdanmı kapalı _RefCustomizingReservedItemDropForMonster bu tablodan satırlrını mı sildin.
Full pt ile de test ettim farklı farklı yerlerde her yerdeyapıyor Char çok olduğunda daha fazla oluşuyor. Triggerlardan silmedim fgw itemi kapattım moblardan düşmüyor ve Dimension taşlarını kapattıydım
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ow bir dakika silmişim ben tablodan onu evet. Sorun silmemden mi kaynaklı?

Oyla 0
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Silme triggerdan çıkma ratiosunu 0 yap.
_RefTriggerActionParam bu tabloda ID 111'den sonra 0.001 değeri görüceksin bu her kesilen 1k mobta 1 dimension hole çıkmasının trigeri bunu 0 yap diğer tabloda sildiğin satırları yerine koy.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Silme triggerdan çıkma ratiosunu 0 yap.
_RefTriggerActionParam bu tabloda ID 111'den sonra 0.001 değeri görüceksin bu her kesilen 1k mobta 1 dimension hole çıkmasının trigeri bunu 0 yap diğer tabloda sildiğin satırları yerine koy.
Şimdi bir şey yaptım sen ordan sildin diyince GOD_Planarların commondaki değerlerini tekrar ekledim. Tabi bu yeni ID demek Commondan da silmişim. Ayrıyetten _RefCustomizingReservedItemDropForMonster tablosuna sildiğim değerleri tekrar ekleyip o yeni ID lerini girdim. Bir de actionparam tablosundan çıkma ratesini de 0 yapıyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Common IDlerini orjibal yap reverse tblosundakileride orjnal olsun sadece action paramları 0 yap. Yeni IDler ile sıkıntı çıkarmı çıkmazmı bilemem.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Common IDlerini orjibal yap reverse tblosundakileride orjnal olsun sadece action paramları 0 yap. Yeni IDler ile sıkıntı çıkarmı çıkmazmı bilemem.
Otomatik Id yi kapatıp eklemek istemiyorum böyle bir deniyim

Sorun düzeldi gibi sabaha kadar test edeceğim düzeldiyse ki çok büyük ihtimal düzeldi öyle tahmin ediyorum haber vereceğim

Sorun düzeldi.
Common,Char ve ReservedItemDropForMonster tablosundan sildiğim satırları tekrar ekledim ( Yeni ID si ile / 'MOB_GOD_PILLAR' )
İlk önce Yeni ID ler triggeri tetikleyecek mi diye kontrol amaçlı açtım. Hata almam gerekiyordu oyun içerisinde aynen de öyle oldu. Dimensionları tetikledi fakat soruna yol açtı.
Bende bu yeni verdiğim ID leri çalıştığına (sorunlu olsa da) emin olduktan sonra ratesini sıfır yaptım. Sorun düzeldi.
@GaribanSro beni büyük takıntıdan kurtardın aylardır düşünüp test ediyordum. Teşekkür ederim.

İyi forumlar..

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.