Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım SR Modüle Manager Hatası SR_Shard Manager( CERT ) GS ( cert )

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
MACHİNE VS AS DE sorun yaşıyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi rica etsem. Şimdiden Teşekkür Ederim.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    122.7 KB · Görüntüleme: 9
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
Depe ekli sr patcher den exe ipv4 yapıldı ama yine aynı shard manage ve game server yine cert diyor oyunun giriş ekranında ise check yazıyor

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Bu sorun başladı şimdi ise neden olduğundan hiç fikrim yok kurarken hata yaptığımı düşünmüyorum ama böyle oluyor
bu şekilde değil hocam acıcaksın gameserverle shardı onlar cert verdiğinde altında yazılar cıkar o sekilde ikisininde resmini yukleki sorunu görebilelim Alttakiler gibi

Ekran Alıntısı.PNG

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
sorun şuki hocam açılmıyor hidden diiyor ama açtığımda kırmızı hata veriyor başlatamıyorum yani gs felan açılmıyor ekranlar

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
sorun şuki hocam açılmıyor hidden diiyor ama açtığımda kırmızı hata veriyor başlatamıyorum yani gs felan açılmıyor ekranlar
ozaman kardeşim silcen sıfırdan kurulum yapıcaksın bu konuyu izle sıfrdan detayıyla anlatmış sana net bi cvp verilmesi için netbi sorun göstermen lazımki konuya girenler soruna sana anlatabilsinler bu şundan dolayı olur diye

Dorth

.
Alınan Beğeni
235
Ödül Puanları
43
format atıp tekrar sql yüklemelisin Giriş bilgilerin yanlış olduğundan bu üç tanesini açmıyor yani sql sunucu adını bulamıyor bu sebeblerden bir tanesi büyük ihtimalle sorunun bu baştan kur ve yeniden dene olacaktır.Olmazssa buraya yaz bakalım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.