Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü hamachi ile server kurdum ama karşıdaki kişi bağlantı hatasaı var

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
hamachi ile sw kurdum bn giriyorum ama karşidakı giremiyor enty 2 portuda doğru

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
611
Ödül Puanları
93
launcher tıklıyom 30 sn sonra server is 127.0 0.1 bu şekilde port ip girdim hepsini
Hamachi ipsini girmen gerekiyor hamachini özelliği ipyi dışarı açması ayrıca servera girmesini istediğin kişilerinde bilgisayarında hamachi olması gerekiyor ve ortak ağa bağlanmanız lazım 127.0.0.1 ipsi local ip

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Hamachi ipsini girmen gerekiyor hamachini özelliği ipyi dışarı açması ayrıca servera girmesini istediğin kişilerinde bilgisayarında hamachi olması gerekiyor ve ortak ağa bağlanmanız lazım 127.0.0.1 ipsi local ip
İp yi dışarı açma olayı yok.Sadece hamachi ip si yazılı olacak ve ortak ağda olacaklar.

Oyla 0
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
hamachi kurulu karşıdaki kişide bnm hamachi ağıma bağlı ortak ağ derken hamachi onu yapıyor zaten diye biliyorum

Oyla 0

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
611
Ödül Puanları
93
hamachi kurulu karşıdaki kişide bnm hamachi ağıma bağlı ortak ağ derken hamachi onu yapıyor zaten diye biliyorum
Tamam şimdi kendi hamachi ipni oyun kurulumunda girdiğin bütün iplerle değiştir sorunsuz açılır fakat benim karşılaştığım bir sorun vardı firewall hamachiyi direkt engelliyordu eğer öyle birşey olmazsa sıkıntı çıkmaz

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Tamam işte ortak ağa girmen için ne gerekiyor? Hamachi ortak ağdaki bilgisayara dağıtımı sağlıyor yanlış birşey demedim!!
Cümle biraz karışık olmuş yanlış anlamışım
kiss.gif

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.