Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü hamachi ve update sorunu

Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
arkadaşlar hamachi sorunsuz şekilde kurdum oyunu açtım server filesin olduğu pc sorunsuz şekilde update yaptı ve oyuna giriş loader ile sağladım buraya kadar sorunsuz herşey ama hamachiye giren arkadaşım yeni eklediğim dosyaları smc üzerinden update yaptım kendim launceri tekrar çalışıtırp update yaptım ama arkadaşımda bu updateyi yapmıyor yardım ederseniz sevinirim.

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
arkadaşlar hamachi sorunsuz şekilde kurdum oyunu açtım server filesin olduğu pc sorunsuz şekilde update yaptı ve oyuna giriş loader ile sağladım buraya kadar sorunsuz herşey ama hamachiye giren arkadaşım yeni eklediğim dosyaları smc üzerinden update yaptım kendim launceri tekrar çalışıtırp update yaptım ama arkadaşımda bu updateyi yapmıyor yardım ederseniz sevinirim.
Hata mı veriyor? Ekran resmi paylaşırmışın

Oyla 0
V

V4N_HELLSING

Görsel paylaşırmısınız.
Eski sürüm hamachi varsa onu deneyin ya da formda vardı sanırım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
böyle bir hata veriyor hiç ilerlemiyor

Ekli dosyalar

• vn9rVA.jpg
    vn9rVA.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 26
Oyla 0

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
171
Ödül Puanları
43
evet devam ediyor
Port ve versiyon dan kaynaklandığını düşünüyorum arkadaşının media sındaki port ve versiyonu kendine göre ayarlarmısın misal senin versiyon 118 ile arkadaşınin media da 117 olarak ayarla yoksa direk start gelir

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sorunun portta kardeşim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.