Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Herhangi Bir Regiona Tek Kişinin Gidebilmesini Nasıl Sağlarız ?

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Merhabalar,
Arkadaşlar teleport yoluyla bir playerin belirlediğimiz yere gitmesini nasıl sağlayabiliriz ? 50 player varsa aynı anda teleporta tıkladığında 50si de aynı arenaya gidecekler fakat birbirlerini görmeyecekler. Bunu sağlamanın yolu nedir ?

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
personal dungeon'dan bahsediyorsun. Araştır belki bulursun.

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
HWT Gibi diyorsun holy water temple sistemi üzerinden gidebilirsin mesela örnekleme yapıyorum.

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,161
Ödül Puanları
93
Fgw ekli olan teleport gibi bişey vardır party üyelerini cekmek için onu bulup tab_refnest tablosundan gerekli yerleri düzenleyerek yapabilirsin bu dediğini
@ahmetagcan

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Fgw ekli olan teleport gibi bişey vardır party üyelerini cekmek için onu bulup tab_refnest tablosundan gerekli yerleri düzenleyerek yapabilirsin bu dediğini
@ahmetagcan
Anladım çok teşekkür ediyorum konuyu baltalıyorum kusura bakmayın ama son bir soru sorayım yeni fgw görevini nasıl ekleyebilirim lua sı var mı sende hocam

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Arkadaşın dediği gibi Holy Water temple mantığı ile yapabilirsin bende öyle yaptım Bir map ekledim holy water templenin tüm özelliklerini oraya geçirdim map limitini 1 yaptım biri mapa girdiğinde 2. kişide girmeye calısınca ona özel map acılıyor kişiye özel map acılıyor sürekli limiti kaç yaparsan o kadar kişiden sonrası girmeye calısınca map acılıyor bi okadar kişilik daha aynı mapta oluyorlar ama birbirlerini göremiyorlar anlayacağın kişiye özel otomatik map klonluyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Arkadaşın dediği gibi Holy Water temple mantığı ile yapabilirsin bende öyle yaptım Bir map ekledim holy water templenin tüm özelliklerini oraya geçirdim map limitini 1 yaptım biri mapa girdiğinde 2. kişide girmeye calısınca ona özel map acılıyor kişiye özel map acılıyor sürekli limiti kaç yaparsan o kadar kişiden sonrası girmeye calısınca map acılıyor bi okadar kişilik daha aynı mapta oluyorlar ama birbirlerini göremiyorlar anlayacağın kişiye özel otomatik map klonluyor
hocam bunu benim için yapar mısın ? Nereden başlayacağımı bilmiyorum özelden team atayım bi bak istersen?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.