Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Honor Point Scroll

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Selamun Aleykum Arkadaslar Oyunuma Honor Point Scroll Ekledim Sorunsuz Çalışıyor Fakat Point 0 Olarak Görünüyor
Mezun veya Point Göstergesini Nasıl Aktif Edebilirim.

IF(@Operation = '41' and @Slot_To = 255 and (@ItemRefID = 44321 )) --Honor Graduate+Point+Evaluation Update //
begin
UPDATE SRO_VT_SHARD.._TrainingCamp SET GraduateCount=GraduateCount+500,EvaluationPoint=EvaluationPoint+500 Where ID=(Select CampID From SRO_VT_SHARD.._TrainingCampMember Where CharID=@CharID)
UPDATE SRO_VT_SHARD.._TrainingCampMember SET HonorPoint=HonorPoint+500 where CharID=@CharID
end

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,865
Ödül Puanları
213
Ben de ekleyeceğim bunu. SMC'den Honor güncellemesi istiyordur diye düşünüyorum. Fikir yürüttüm sadece.

Oyla 0

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@DragonSlayer Yaptım onuda oyun içi C ye bastıgımız zaman Honor Point 0 Oyuncular kendi aralarında birbirlerini geçme muhabbetleri olucak pointleri göstermem şart ama nasıl

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,865
Ödül Puanları
213
@DragonSlayer Yaptım onuda oyun içi C ye bastıgımız zaman Honor Point 0 Oyuncular kendi aralarında birbirlerini geçme muhabbetleri olucak pointleri göstermem şart ama nasıl
hmm anladım şimdi olayı..
Yakın zamanda ben de uygulayacağım bu sistemi.. Sorunu çözersem yazarım buraya.. O zamana kadar sen çözersen çözümü bekleriz.

Oyla 0

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Guard Kullanmıyorum şu edit için normal bir sunucudayım.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,099
Ödül Puanları
113
görüpte yardımcı olmayan çok şahıs var eve gideyim çektiğim paylaşmadığım dblerden bakıp varsa eklerim konuya kodu

Oyla 0

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
eyw sağolasın.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@DragonSlayer Normal Direkt olarak Gelmiyormuş GS Reslemem Gerekiyor pointler için
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@DragonSlayer Bakma şansın oldumu bro bu konuyla ilgili hiç birşey bulamadım henüz Job cavedeki AP olayıda aynı şekilde görevi teslim ediyorsun anında güncellenmiyor honor point gibi gameserver restartlaman gerekiyor.

Ekli dosyalar

• JOB.png
    JOB.png
    232.1 KB · Görüntüleme: 36
Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,865
Ödül Puanları
213
@katzerr maalesef şu an URF modu var diye League of legends'tan vakit ayıramadım.

Oyla 0

katzerr

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
konuyu çözümledğimide paylaşmış olurum paylaşacağım zamana kadar konu güncel demektir :)

Oyla 1