Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü I'm not Trader

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Bunu kervan mallarını aldıgımda thıef carla bu hata gecıyor

DOGzLv.png

Çözüm Aşağıdadır
Kısaca gameserveri ollydbg ile aç 1 kere run de sonra en alta in boşluk bas RETN yaz Assemble de ardından en soldaki kodu bir yere not al ardından aşağıdaki offsetlere gidip Call Bİlmemne kod yazan yere o retn kodunun offseti gir
kısaca RETN yazdığında solda bi offset vercek o offset kodunu bu alttaki gittiğin satırlardaki CALL KOD olan yere CALL (RETN'nin ofset yazacaksın

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Ü

Üye silindi 1104

Kısaca gameserveri ollydbg ile aç 1 kere run de sonra en alta in boşluk bas RETN yaz Assemble de ardından en soldaki kodu bir yere not al ardından aşağıdaki offsetlere gidip Call Bİlmemne kod yazan yere o retn kodunun offseti gir
kısaca RETN yazdığında solda bi offset vercek o offset kodunu bu alttaki gittiğin satırlardaki CALL KOD olan yere CALL (RETN'nin ofset yazacaksın

Kod:

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63

Kod:
videoyu tekrar başa sararak yaptım ama inşallah başka bişeyleri bozmamışımdır :D şuanda hata geçmiyor gs de test ettim

Oyla 0

Tozier

.
.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hortlattım k. bakma @Wolwec

koda retn geldiğinde
C++:
bunu print edip charı dc ediyor. 4 adreside c3 ledim ama sonuç aynı. Gerçekten fix bumu?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.