Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Inventory Expansion Item hk.

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Envanter görevlerinin ilkinin 2. sayfayı tamamen açmasını ayarlayıp diğer 3 görevin service'lerini sıfır yaparak devre dışı bıraktım.
3. sayfanın tamamen açılmasını ise silk itemi ile sağlamayı düşündüm fakat bu durumda iteme sağ tıkladığımda aşağıda resimde görünen, " Limit is reached, unable to use it" Limit aşıldı, kullanım mümkün değil mesajını alıyorum.

Bu durumda bu itemin kalan 3. sayfayı açmasını sağlamak için ne yapabilirim. Zannımca bir prosedüre bağlı olduğunu düşündüm. Fikir üretebilecek var mı arkadaşlar ?

BOM86V.png

Son düzenleme:

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Silk ile alınan inventory açma itemi kaç slot açıyorsa ona göre ayarlama yapmalısın. Mesela görevleri yaptın inventoryde 45 slotluk açılmamış alan kaldı silk itemi ise 46 slot açıyor yani 1 slot fazlalık olduğu için item böyle bir hata veriyor.

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Silk ile alınan inventory açma itemi kaç slot açıyorsa ona göre ayarlama yapmalısın. Mesela görevleri yaptın inventoryde 45 slotluk açılmamış alan kaldı silk itemi ise 46 slot açıyor yani 1 slot fazlalık olduğu için item böyle bir hata veriyor.
Doğrudur o şekilde ayarlı ama olmuyor.

Itemin verdiği 32 slotu 22ye düşürdüm bu sefer açıyor. Tam dengi dengine gelmekte 32 slot ama olmadı. Bir prosedüre bağlı olabilir diye düşünüyorum ama yapacak bir şey yok. Kenarda dursun sonra yparız artık.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,694
Ödül Puanları
605
Doğrudur o şekilde ayarlı ama olmuyor.

Itemin verdiği 32 slotu 22ye düşürdüm bu sefer açıyor. Tam dengi dengine gelmekte 32 slot ama olmadı. Bir prosedüre bağlı olabilir diye düşünüyorum ama yapacak bir şey yok. Kenarda dursun sonra yparız artık.
Görevlerle paket tamamen açılmıyor belli bir capte bununla alakalı olabileceği ihtimalide olabilir.

Sorunu kendi çözümlerinizle çözdünüz sanırım tam olarak olmasada, başlığı çözüldü yapalım mı?

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Görevlerle paket tamamen açılmıyor belli bir capte bununla alakalı olabileceği ihtimalide olabilir.

Sorunu kendi çözümlerinizle çözdünüz sanırım tam olarak olmasada, başlığı çözüldü yapalım mı?

Sorun henüz çözülmedi ama,

Başlangıç prosedürü üzerinden sayfa slotunu standartta ki gibi 45 tutarak, envanter görevlerinin verdiği ödüllerde, ilk envanter görevinin ödülü olan 10 sayısını 32 ye çıkarıp, 2-3 ve 4. görevlerin servicelerini sıfıra aldığımda... ilk görevin yapılmasıyla birlikte 2. sayfa tamamen açılıyor. 2-3-4. görevlere gerek kalmıyor (zaten kapalı)

Diğer yandan Inventory Expansion Item açıklamasında yazdığı gibi 32 slot açmakta... yukardaki işlemlerden sonra item kullanıldığında sağ altta hata vermekte ve açmamakta.. Itemin açtığı 32 slotu dbde 22 ye çevirdiğimde ise item kullanılabiliyor ve 3. sayfanın 22 slotunu açıyor. Kalan 10 slot haliyle açılmıyor. Yani çanta slotunda değişiklik yapsak ve slot sayısını yükseltsek de açmıyor, görevin verdiği slot ödülünü değiştirsek de yine açmıyor. Sorun çözüldü diyemem lakin envanter genişletme itemi satın alan oyuncudan o item teslim alarak char tablosundan envanter genişliğini 109 yaparak sorun aşılabilir ve manuel olarak bir çözüme kavuşabilir. Bunu otomatik yapsak daha zahmetsiz olacak ama sanırım 4 görevi toplam sayfa ödüllerine dağıtıp 3 sayfayı direkt görevlerle açtıracak ve itemi satışa çıkarmayacağım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.