Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

iSRO-R Paylaşım Isro-R Rigid Launcher

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Herkese merhabalar vsro ailesi lafı uzatmıyım Isro ile çalışanlar için düzenledigim editledigim bir launcheri sizler ile paylaşacagım orjınal Isro gibi sol tarafta link resim olusturdum kendinize ve zevkinize göre ayarlarsınız... elimden geldince anlatmaya çalıştım görsel olarak. ayrıca orjinal reklamları temizledim daha rahat çalışın diye...
isteyen gif veya video ile değiştirebilir.

English
Hello everyone, vsym family extended the word. I created a launcher that I will edit for those working with Isro, like the original Isro, that I will share with you, I created a left-supported link image, you can adjust it according to you and your taste... I also cleaned the original ads so that I can remove them more easily...
Anyone can replace it with a gif or video.
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
@DragonSlayer ustam konuyu isro genel paylaşıma tasırmısın rica etsem yanlış yere paylaşmışım :sneaky:

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Herkese merhabalar vsro ailesi lafı uzatmıyım Isro ile çalışanlar için düzenledigim editledigim bir launcheri sizler ile paylaşacagım orjınal Isro gibi sol tarafta link resim olusturdum kendinize ve zevkinize göre ayarlarsınız... elimden geldince anlatmaya çalıştım görsel olarak. ayrıca orjinal reklamları temizledim daha rahat çalışın diye...

English
Hello everyone, vsym family extended the word. I created a launcher that I will edit for those working with Isro, like the original Isro, that I will share with you, I created a left-supported link image, you can adjust it according to you and your taste... I also cleaned the original ads so that I can remove them more easily...

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

tskler

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1

English

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Teşekkürler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.