Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü iSro Yeni Powder sistemi yapılabilir mi?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Hiç talep gelmedi bugüne kadar. Tekil immortal, astral vb satışlarından daha çok kâr ediyorlardır muhtemelen. Fazla pay2win bir eşya olur ayrıca kimse oyununa eklemeyi cesaret edemez bunu... belki parayla adv satan pvp serverlar...

Katılmıyorum, bence güzel bir alternatif olur.

Paytowin olup olmayacağı nasıl sunulduğuyla ilgili sadece. Oyun içi ekonomisine eklenebilecek bir parça benim gözümde.

Her ikinizin söylediği de mantıklı. Ama olayın aslına gelirsek, pvp oyunlar maksimum 2-3 ay sürdüğü için zaten yeteri kadar elixir stack oluşturuluyor, oyuncular itemin patlamasından korkmuyor. Genel sistemler kervan'a dayalı olduğundan olduğundan fazla gold stacklanabiliyor. 1 immo fiyatı ise 1 tur kervana denk geldiği için patlasa da patlamasa da önemi kalmıyor.

Zaten anlamadığım en büyük nokta da, olmaması gereken şeyleri vsro dosyalarına import etmeye çalışmak. Ne gerek var bunca kafa yormaya. Olanlar fazlasıyla yetiyor, bir çoğu da kullanılmıyor, talep edilmiyor. Gerek olmadığını düşünüyorum. Yıllardır gözlemlediğim ve oyuncuların istediği tek şey karmaşık sistemlerin olmayışı.

Oyunun orjinalinden dışarı çıkınca talepler de absürt olmaya başlıyor. 2-3 switcher, 2-3 glow ve tamamen orjinal sistem. Kervan, kale savaşı, ba, ctf ve droplar ile bir takım şeylerin yapılması. Stabil olan bu, üstünü abartınca, istekler de absürtleşip saçma bir yol almaya başlıyor.

@sarkolata @kovboi görüşleriniz ve önerileriniz için ayriyeten çok teşekkür ederim.

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
589
Ödül Puanları
93
Zaten anlamadığım en büyük nokta da, olmaması gereken şeyleri vsro dosyalarına import etmeye çalışmak. Ne gerek var bunca kafa yormaya. Olanlar fazlasıyla yetiyor, bir çoğu da kullanılmıyor, talep edilmiyor. Gerek olmadığını düşünüyorum. Yıllardır gözlemlediğim ve oyuncuların istediği tek şey karmaşık sistemlerin olmayışı.

Oyunun orjinalinden dışarı çıkınca talepler de absürt olmaya başlıyor. 2-3 switcher, 2-3 glow ve tamamen orjinal sistem. Kervan, kale savaşı, ba, ctf ve droplar ile bir takım şeylerin yapılması. Stabil olan bu, üstünü abartınca, istekler de absürtleşip saçma bir yol almaya başlıyor.
Kesinlikle katılıyorum. Ancak oyuncuların ne istedikleri bizi dolaylı olarak ilgilendirirken oyun sahibinin ne istediği direkt olarak ilgilendiriyor. Neticede müşteri onlar. Ortalama 5 oyundan 1'i bile olumlu bakıyorsa gerekli bir nitelik oluyor haliyle.

Ama bana göre oyun yeniliklerle dolu olmak yerine o eski özlenen halinde olsa çok daha iyi. Tabi bu sadece şahsi görüşüm.

Alınan Beğeni
197
Ödül Puanları
43
Hepiniz haklısınız aslında bu konuda.
Orjinal oyunun içeriğinden dışarıya çıkmak oldukça bozuyor sv leri aslında.
Her kitleye hitap etmez olmaya başlıyorlar tabi ki.
iSro da olan güzel bir sistem aslında. İmmortal ve Astralı sadece silk ile temin edebildikleri bir sv de maddi açıdan daha kârlı olduğu bile söylenebilir bu sistemin.
Evet Elixir item stackları oluşuyor bir yerden sonra tabi ki insanlar korkmuyor olabilir ama tekli oyuncuları unutmamak gerekiyor aslında.
Sistemi olan adam 30 çar kasıyor deli gibi gold item biriktiriyo.
Bireysel adam en fazla 3 4 çar kasıyo. Tabi ki o adamla kapışamaz kimse ama bireysel oyuncunun da rahatça güçlenebilmesi için oldukça elverişli bi yapı aslında.

Tabi zararları da var kârları da.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.