Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü İtem Mall Crash

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba,item maldan item eklediğimde ve sildiğimde cilent crash oluyor. (Npc proramı ile yapıyorum) sql düzenleme yapıyorum yine crash oluyor.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bazende DB nın orjınal clıentı olmuyor benzer bı clıent uzerınden gıdılıyor bu yuzdende yapılabılıyor

db baska - clıent baska
Hocam daha önce sıkıntısız aynı dosyalarla çalışıyordu nasıl böyle oldu anlamadım.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,156
Ödül Puanları
303
Bu durumu nasıl çözeriz hocam bende bunda suphelendım ama tabloları tek tek incelemek mi gerekiyor ?
İşlem yapmadan önce client sorunsuzca açılıyorsa eğer, sadece işlem yaptığın kısımdaki verilerin slot kısımlarını incele DB ve Media üzerinden.
Hepsini incelemene gerek yok.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
İşlem yapmadan önce client sorunsuzca açılıyorsa eğer, sadece işlem yaptığın kısımdaki verilerin slot kısımlarını incele DB ve Media üzerinden.
Hepsini incelemene gerek yok.
Hocam işlem yapmadan önce derken şöyle bir durum var ; oyun normalde çalışıyor sorunsuz ama ben bir item silip veya eklediğimde çalışmıyor yukarıda dump dosyasını da paylaştım. Mesela npc programından hiçbir değişiklik yapmadan txt alıp patch atıyorum yine çalışmıyor.

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
erdem60 Merhaba Beyfendi bu işlemi Dogru yaptığınızdan eminseniz vsro npc programının size verdigin txtleri patchlamayın ve elinizde dbtomedia varsa ordan konsol yardımı ile txtleri cıkarın ve crash sorunu yaşamamnız için pk2 cıkarıcı ile clientten vsro npc programın size verdigin txtlere bakarak clientten cıkarın cıkattıktan sonra sırayla cıkartıgınız txtlerin içindekileri silip dbtomedia klasöründeki cıkan txtleri Ayn txtlerin içindekileri kendi pk2 ile cıkartıgınız txtlerin içersine kopyalayıp dogru bir şekilde sonra patch atacaksınız ve sorun düzelir....

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,066
Ödül Puanları
93
Arkadaslar Çok Güzel anlatmişlar bide ben düsüncemi söyleyeyim..

Npc Eklemelerinde Sorun %80
refshopstocperiod.txt den Kaynaklaniyor..

Eğerki Bu metin dosyasının icini temizleyip patch attiginiz halde hata almaya devam ediyorsaniz..

Ekleme Yaptiginiz Npcdeki itemleri Tekrar kaldirin..
DB to MEDIA ile Database ve Media Pk2 nizi eşitleyin..

Sonrasında Tekrardan Ekleme Yapın Sorununuz Düzelecektir..

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
SkillDataEnclerden kaynalanan bir hata orjinal encleri geri yükleyin ve bir daha dbtomedia ile encleri göndermeyin. erdem60

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Arkadaslar Çok Güzel anlatmişlar bide ben düsüncemi söyleyeyim..

Npc Eklemelerinde Sorun %80
refshopstocperiod.txt den Kaynaklaniyor..

Eğerki Bu metin dosyasının icini temizleyip patch attiginiz halde hata almaya devam ediyorsaniz..

Ekleme Yaptiginiz Npcdeki itemleri Tekrar kaldirin..
DB to MEDIA ile Database ve Media Pk2 nizi eşitleyin..

Sonrasında Tekrardan Ekleme Yapın Sorununuz Düzelecektir..
Db to ile aldığımda yine crash oluyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
erdem60 Merhaba Beyfendi bu işlemi Dogru yaptığınızdan eminseniz vsro npc programının size verdigin txtleri patchlamayın ve elinizde dbtomedia varsa ordan konsol yardımı ile txtleri cıkarın ve crash sorunu yaşamamnız için pk2 cıkarıcı ile clientten vsro npc programın size verdigin txtlere bakarak clientten cıkarın cıkattıktan sonra sırayla cıkartıgınız txtlerin içindekileri silip dbtomedia klasöründeki cıkan txtleri Ayn txtlerin içindekileri kendi pk2 ile cıkartıgınız txtlerin içersine kopyalayıp dogru bir şekilde sonra patch atacaksınız ve sorun düzelir....
Dediğinizi yaptım hocam yine sıkıntı oluyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.