Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü İtem Mall Crash

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba,item maldan item eklediğimde ve sildiğimde cilent crash oluyor. (Npc proramı ile yapıyorum) sql düzenleme yapıyorum yine crash oluyor.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Hocam aldığınız hatayı dbtomediadan sonra aldıysanız, kesin olarak skilldatalardan. Bunları orjinale çevirin, çevirirken de hata yapıyorsunuz sanırım.
DbToMedia kullandınız mı?

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sorun Çözüldümü Yoksa Dewam Ediyormu Beyfendi

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Hocam aldığınız hatayı dbtomediadan sonra aldıysanız, kesin olarak skilldatalardan. Bunları orjinale çevirin, çevirirken de hata yapıyorsunuz sanırım.
Hocam şöyle bir durum var ben item eklemesem bile npc programıyla sql düzenleyip txt çıkarıp import ediyorum yine sorun var.Ayrıca daha önce hiç db to media kullanmadım bu sorundan sonra kullandım ve o da olmadı.Programda sorun olabilir dedim ama programı daha önce kullandım ben yine de rardan yeni çıkardım .
Sorun Çözüldümü Yoksa Dewam Ediyormu Beyfendi
Sorun devam ediyor hocam.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Ayrıca hocam neden skill datalardan şüphelendiniz ?

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Merhaba Beyfendi Müsait Oldugun Zaman F10 İtemlerin Tablolarını Gözden Gecirebilirim ve itemdata gibi txtleride Elden gecirebilirim Txt_object oyun isimleri yazar npc gibi birde txtsunium txt bakarmısınız. şuan Yogunum Müşterilerle Ugraşıyorum ve Normal Kendi İşime Gidicem Bu Hafta 4/12 Çalışıyorum Yardımcı Olmak isterim Ancak pazar olabilir....

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Aynı dump hatasında Enc dosyalarını geri yükleyerek çözdük sorunu ancak hata çok yönlü bi hata sanırım.

refshopitemstockperiod içini temizleyip geri yükleyerek denediniz mi?

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Merhaba Beyfendi Bu Databesanın Yedegi Varsa Tabloları Cekip Denemey Bilirmisiniz birde clean clientten txtleri Denermisiniz...

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Aynı dump hatasında Enc dosyalarını geri yükleyerek çözdük sorunu ancak hata çok yönlü bi hata sanırım.

refshopitemstockperiod içini temizleyip geri yükleyerek denediniz mi?
Hocam o txt boş . Ben şunu sorayım verdiğim updateleri geri alarak hangisinde sorun olduğunu görme şansım var mı ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.