Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Item time service hk.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,755
Ödül Puanları
213
Fazla uzunca yazmıycam..
Elimde efektlerini yaptığım 3 adet speed drug var. Bunları markette satacağım. 1 gün 3 gün ve 1 aylık şeklinde.
Sağ tıkla kapanmasını engellemek için time service olarak ayarlamak istiyorum fakat ayarlayamadım.
Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

Çözüm : Ben eşya cinsini belirleyen bir hücre olduğunu ve o hücreye bir rakam ya da yazı şeklinde yazılacağını düşünüyordum fakat param'la alakalıymış.
_RefSkill paramlarına Disable Buff değerini eklediğimizde sonuca ulaşılıyor.
1851946342

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
1551112423039-png.261
kodlarını ve skillerini kontrol edin. sizdeki druglar ile arasında TID leri ayıştırın fark ortaya çıkacaktır.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,755
Ödül Puanları
213
1551112423039-png.261
kodlarını ve skillerini kontrol edin. sizdeki druglar ile arasında TID leri ayıştırın fark ortaya çıkacaktır.
Teşekkür ederim.. TID'lerde değil de param eklemek gerekliymiş. Hayırlı bayramlar.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Güzel sistem ancak Bug olmamasına dikkat edin derim. Speedbuff olabilir bazı durumlarda. Speedbuff ı beklemeye alıp başka bir speed skill (bard ya da ch speed) ya da drug kullandıktan sonra skill aktif edilebilir ise bu buglara neden olabilir. Farklı kombinasyonlarda kontrol etmeyi ve gs ile birlikte sro_clientin dump oluşturup oluşturmadığını kontrol et derim.
En klasik speed hack drug basıp dagger speed açmaktır her sw de aktiftir. Oyunun yapısından dolayı nadiren kapatırlar. (bug'ın nasıl yapıldığını tam hatırlamıyorum uzun zamandır yapmadığım için)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,755
Ödül Puanları
213
Güzel sistem ancak Bug olmamasına dikkat edin derim. Speedbuff olabilir bazı durumlarda. Speedbuff ı beklemeye alıp başka bir speed skill (bard ya da ch speed) ya da drug kullandıktan sonra skill aktif edilebilir ise bu buglara neden olabilir. Farklı kombinasyonlarda kontrol etmeyi ve gs ile birlikte sro_clientin dump oluşturup oluşturmadığını kontrol et derim.
En klasik speed hack drug basıp dagger speed açmaktır her sw de aktiftir. Oyunun yapısından dolayı nadiren kapatırlar. (bug'ın nasıl yapıldığını tam hatırlamıyorum uzun zamandır yapmadığım için)
Onun için speed drug'u kapatabilmesi gerek ama speedi kapatamayacağı için sorun olacağını sanmıyorum. Aynı şeyi npcdeki druglar için de yapabilirim belki... Haricinde speed drug üzerinden yapılacak başka bir speed bug var mı bilmiyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.