Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Jangan Cave

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
Merhaba jangan cave girişlerini komple kapatmak istiyorum harita olarak kapattığım zaman clone event alanı olan medusa roomlara giriş yapılmıyor reftelelink üzerinden giriş ve çıkışı kapattım bu yeterli olur mu yoksa başka yerden de girişi engellemem gerekirmi refteleport üzerinden service 0a çekince shard açılmıyor

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Merhaba jangan cave girişlerini komple kapatmak istiyorum harita olarak kapattığım zaman clone event alanı olan medusa roomlara giriş yapılmıyor reftelelink üzerinden giriş ve çıkışı kapattım bu yeterli olur mu yoksa başka yerden de girişi engellemem gerekirmi refteleport üzerinden service 0a çekince shard açılmıyor
jangan caveyi kapatırsan doğal olarak medusada kapanmış olur bu yüzden bunun için ekstradan clone map tarzı gibi bir yer oluşturman gerekiyor ve o clone map tarafını teleporta ekleyip bağlaman gerekiyor
teleport kısmında ekleyecek olduğun x y z bunlar
-32766-111407283
incelemen gereken yerler RefGame_World - RefTeleport - RefTelelink

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
180
Ödül Puanları
43
Merhaba Guard kullanıyorsanız şahsen ben Kguardedge kullanıyorum ve Guardan gırıs çıkışları yasaklayarak bu işlemi gerçekleştirebiliyorum ve bu sayede ne Shard problemi yaşayabilirsin nede bug ve bunu anlık olarak değiştirebilirsin Prosedür ismi Ask_CanHeTeleport bu prosedurun içerisine bir prosedür oluşturarark işlemlerini gerçekleştirebilirsin rahatlıkla bunu bir alternetif yol olarak sunuyorum iyi çalışmalar. resim_2024-02-13_022520384.png

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,076
Ödül Puanları
93
jangan caveyi kapatırsan doğal olarak medusada kapanmış olur bu yüzden bunun için ekstradan clone map tarzı gibi bir yer oluşturman gerekiyor ve o clone map tarafını teleporta ekleyip bağlaman gerekiyor
teleport kısmında ekleyecek olduğun x y z bunlar
-32766-111407283
incelemen gereken yerler RefGame_World - RefTeleport - RefTelelink
Clone map olsa dahi regionlar oraya bağlı diye yinede kapanmıyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum en garanti yol maxiguard ile engellemek sonra bak keyfine

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Clone map olsa dahi regionlar oraya bağlı diye yinede kapanmıyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum en garanti yol maxiguard ile engellemek sonra bak keyfine
Bu verdiğim yer odaya bağlı sadece hayali bir map teleporta bağlayıp sadece o odaya ışınlanıyorsun ve ben böyle kullanıyorum @Protech dediği şekilde de kullanabilirsiniz
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Senin dediğin sorun söyle olabilir gameworlde girilen ıd teleport kısmında ki ıd ona göre yapmazsan dediğin sorun ortaya çıkabilir

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.