Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Job Cave Unique DC Hk.

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Selket'e bir süre attack yaptıktan sonra oyundan atıyor. Tüm skilleri açık olduğu halde. kapatsam da aynı sorunu yaşamaktayım.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,759
Ödül Puanları
213
Aklıma monster spawn paramına (1936945013) yanlış bir mob eklenmiş / mob tipinin yanlış eklenmiş olabileceği, ya da spawn ettiği elitelerin skillerinde sorun olabileceği veya RefAISkill'de bulunan satırların doğru yapılandırılmadığı geliyor. "Bir süre sonra" DC oluyorsa elite spawnında sorun olabileceğini anladığımdan bu şekilde yazdım. GS de geçen bi bildirim var mı ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Aklıma monster spawn paramına (1936945013) yanlış bir mob eklenmiş / mob tipinin yanlış eklenmiş olabileceği, ya da spawn ettiği elitelerin skillerinde sorun olabileceği veya RefAISkill'de bulunan satırların doğru yapılandırılmadığı geliyor. "Bir süre sonra" DC oluyorsa elite spawnında sorun olabileceğini anladığımdan bu şekilde yazdım. GS de geçen bi bildirim var mı ?
Gameserver'de bir hata bulunmamakta. çağırma skilleri kodda belirttiğim gibi.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Buradaki gibi düzenle ..

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,759
Ödül Puanları
213
Selkis'in Tactics ve RefAISkill satırlarını kontrol eder misin ?
Hatta Common, Char, RefSkill, Hive, Nest, Tactics ve RefAISkill ve SkillEffects satırlarını paylaşırsan resmin tamamını görmek açısından hatanın nerede olduğunu bulalım.. DB değiştirmek yerine bulalım yani.

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Selketin kullandığı tek mob çağırma paramı oydu hata farklı bir yerde boyle sorunlar db de var ise kimbilir daha ne sorunlar vardır..

Oyla 0

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
199
Ödül Puanları
43
@SQL Arkadaşın sunucuya bağlanıp baktım skillerin service 0 yapınca oyundan atmıyor fakat bu seferde unique spawn olmuyor cave'in içinde bu neyden olabilir ?

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
benim verdiğim koda göre düzenleme sonrası işlem çözülmediğse ve bahseetiğin bu durum varsa sıkıntı büyük , selketin default skillerini değiştirsin tg ile öyle denesin
196 197 198 3979 3980 3981 3982 bakalım sorun nerde

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,759
Ödül Puanları
213
Bir de files değiştirmek çözüm olabilir. Bir süre önce burdan birine team ile bağlandığımda uniquelerin çıkmasıyla birlikte odaya girer girmez dc atıyordu. Bsr değildi çözememiştik ama files değiştirip düzeltmiş sonradan bana yazdı.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.