Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü job kill honor point sistem

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
merhaba arkadaşlar elinde job kill honor point sistem olan paylaşabilir mi ?
forumda var ama İstenen konu bulunamadı. böyle bir hata alıyorum yardımcı olur musunuz?

Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Prosedürleri kurcalasan çok da zor değil aslında. Notice kısmına gelirsek sağ altta yazı belirir puan kazandığına dair varolanı değiştiricen sadece
hocam hepsini denedim farklı farklı dblerden çektim ama kesen ve kesilen kişiyi tabloya yazdıramadım onu yapsam sorun kalmayacak sanırsam.

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar kullandığım prosedürler bunlar bilen birisi bakabilir mi sorun var mı ?

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

_AddLogChar Prosedürü

Oyla 0

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
SQL:

Burdaki kodun amacı ne anlamadım gitti.
Left komudu ile neyi ilk baştan okuyor ve right komutu ile neyi en sağdan okuyor ve reverse komudu ile veri türünü neden tersten okuyor amaç ney bu kodda

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
SQL:

Left komudu ile neyi ilk baştan okuyor ve right komutu ile neyi en sağdan okuyor ve reverse komudu ile veri türünü neden tersten okuyor amaç ney bu kodda
çektiğim db de aynen böyle yazıyordu hocam direk aldım orada çalışıyor burada çalışmıyor.

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
SQL:

Karakter adını parantez içine almak için olduğunu anlıyorum hep ama tersten yazma ne alaka bende anlamadım...

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Bundan dolayı olabilir mi hocam wanted hero mode sisteminde de kodlar bu şekilde
prosedürde geçen kelimeyi söylersen bir kaç db girip bakayım belki çalışan bulabilirim

bu kodu kullanıp bakacağım

%RANK1%

yerine yazmam gerekeni söylersen bakayım

Oyla 0
Alınan Beğeni
26
Ödül Puanları
28
prosedürde geçen kelimeyi söylersen bir kaç db girip bakayım belki çalışan bulabilirim

bu kodu kullanıp bakacağım

%RANK1%

yerine yazmam gerekeni söylersen bakayım
genelde jobkill jobrank gibi prosedür isimleri dönüyor job olarak aratsak olur mu ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.