Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü job modu guild gözükme

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Paylaşmayın sizde o halde. Paylaşmak zorunda değilsiniz zaten. Sizden satın almak zorunda kalsınlar :)
Zorunda olduğum için değil yardım etmeyi sevdiğim için paylaşıyorum zaten. Sizden satın almak zorunda kalsınlar bana kalırsa yanlış bir bakış açısı. Bize de yardım eden insanlar olmasaydı bu noktaya gelemezdik, komüniteye her zaman geri dönüş yapmak güzeldir. Tek sıkıntı Türk forumlarında balık tutmayı öğrenmek isteyen yok pek fazla, balıkları löp löp götürmek istiyor çoğunluk 😆

xXxGhostSpitiXxX

Vsro Developer Pk2 Editor
Elite
.
Alınan Beğeni
3,417
Ödül Puanları
93
Zorunda olduğum için değil yardım etmeyi sevdiğim için paylaşıyorum zaten. Sizden satın almak zorunda kalsınlar bana kalırsa yanlış bir bakış açısı. Bize de yardım eden insanlar olmasaydı bu noktaya gelemezdik, komüniteye her zaman geri dönüş yapmak güzeldir. Tek sıkıntı Türk forumlarında balık tutmayı öğrenmek isteyen yok pek fazla, balıkları löp löp götürmek istiyor çoğunluk 😆
Thank you very much for helping us and sharing your knowledge

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,148
Ödül Puanları
303
Paylaşmayın sizde o halde. Paylaşmak zorunda değilsiniz zaten. Sizden satın almak zorunda kalsınlar :)
adamı etiketlemişim ve o da fikir verip paylaşmış, neyin diyaloğu? bayılıyorsunuz he tantana çıkartmaya, bi salın insanları valla ben daraldım

Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
18
adamı etiketlemişim ve o da fikir verip paylaşmış, neyin diyaloğu? bayılıyorsunuz he tantana çıkartmaya, bi salın insanları valla ben daraldım
offset paylaşmanın kimseye bir yararı olduğunu düşünmüyorum aslında, hiçbir şey öğretmiyor ama kimsenin derdi de öğrenmek değil zaten...

Kime, ne için, neden bu mesajımı yazdığımı anlamanız için.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,148
Ödül Puanları
303
Kime, ne için, neden bu mesajımı yazdığımı anlamanız için.
Burda kimseye bişey anlatmana gerek yok, öğrenmek isteyen de burada, çalıp gitmek isteyen de burada, sadece işini görmek isteyende.
Boş yapmadan yardımcı olabiliyorsanız olun, olamıyorsanız da susun ve izleyin. Diyalog yapmayın.

İyi forumlar.

Soory

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Job isim CharName ile jobName aynı olması için bişey yapılabilirmi ,client ? bilen biri varsa yardımcı olabilirmi ? :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.