Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Job Suit Ekledim Normal Suit Giyince Gs Crash!

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar job suit ekledim nette olanından elimde hazır yoktu. Ekledim de düzgünce crash filan vermiyor konsoldan indirirken, eklediğimi giyebiliyorum ancak npcde olan suiti giyince gs crash oluyor ayrıca bufflar da gelmiyor prosedürler mevcut denilen yere ekledim lakin dediğim sorunla karşılaşıyorum. Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçer.

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Daha önce bu sorunu bende yaşamıştım. Şöyle anlatayım eğer slot 8'e suit itemini takarsan chara buff ver yani bu bütün job suitler için geçerli ve oyunun orjinal suitini takınca gs crash yiyor. Kullandığın procedürede ise bu skill'i sadece yeni eklenen suite verilmesi için when komutu kullanılıyor. Yani WHEN @ItemID IN ('67610','67625') THEN '33812 burada 67610 idli suiti takınca skill ver anlamında kullanılıyor ve oyunun npc suitleri bu komutta ekli olmadığı için gs kapanıyor. Ben böyle bir çözüm buldum. Bu procedüreden yola çıkarak sende çözebilirsin.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Özelden tw versem yardımcı olur musun pek anlamam da prosedürden?

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
Sendeki prosedürde şu kısımda else ekli değil anladığım kadarıyla;
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Else şart değil ama case when parantez içinde olmalı birde o sayıları tırnak içerisine koymana gerek yok gereksiz kastırıyorsun prosedürü.

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Biliyorum benimkine eklemeye çalışıyorsun. Suiti ekliyosun giyince crash oluyor. Bunun çözümünü yapamadık ve bulamadık.
Yapmadan bırakmam peşini o kadar emek var dbde.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Çözerseniz banada söyleyin onun için çok uğraştık burakla

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.