Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Job Suit Takılıyken Chest Item gelmiyor

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Merhaba, sisteme uniq kill başı chest e ödül verdirme sistemi ekledim normalde geliyor ama job suitler takılıyken gelmiyor bu durumda yapabileceğim öneriniz var mı?

Çözüm
Çok kötü hastaydım 1haftadır dönüş yapamadığım için kusuruma bakmayın yeni gördüm yazılarınızı. Cevap veren herkes için teşekkür ederim.Sorunu çözemediğim için yeni tablo sistemi yaptım oradan verdiriyorum dolaylı yoldanda olsa sorunum giderildi.
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Tahminimce charnameye ve charıd ile alakalı bir durumdur. char suit takılıyken name değişiyor ya ondan olabilir mi ? fikir bu ama net bilgi degil

Oyla 0

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,369
Ödül Puanları
93
Tam olarak nasıl bir item verdirme prosedürü yaptınız paylaşırmısınız bakalım eksik ne var

Oyla 0

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
184
Ödül Puanları
43
Geri dönüşünüzü bekliyoruz eğer sorun cozulduyse bildiriniz aksi hâlde ceza alacaksınız

Oyla 0
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Merhaba, sisteme uniq kill başı chest e ödül verdirme sistemi ekledim normalde geliyor ama job suitler takılıyken gelmiyor bu durumda yapabileceğim öneriniz var mı?
Konuya 1 haftadır dönmediğiniz için konunuz çözümlenen başlıklar olarak değiştiriyoruz.

Oyla 0

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Çok kötü hastaydım 1haftadır dönüş yapamadığım için kusuruma bakmayın yeni gördüm yazılarınızı. Cevap veren herkes için teşekkür ederim.Sorunu çözemediğim için yeni tablo sistemi yaptım oradan verdiriyorum dolaylı yoldanda olsa sorunum giderildi.

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.