Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Joymax, Türk şirketi GameGami ile 'Silk Road'u imzaladı

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Bende inanmıyorum orjinal isroya eu guncellemesinden sonra ne yeni karakter ne yeni animasyon geldi joymax bile bir gelişme yapamıyorsa bu şirketin nasıl bir gelistirme yapacaklari meçhul durumda sözde arabian ırkı gelecekti o bile yalan olmuş durumdayken böyle birşeyin olması şaşırtıcı vallaha

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Eğer anlaşma imzaladıysa "oyun düzenini tutturabilecek mi?" gibi terimleri tartışmamız biraz tutarsız olacaktır. Elbet bir projeleri ve anlaştığı takımları & kişiler olacaktır.
Daha çok biz, Türkiye açısından oyuncu olarak gerekli desteği vereceğiz. Bu da "MMORPG" 'nin gelişmesine neden olacaktır. Türkiye açısından bu adım çok önemli faktörde. İlk önce bunun bilincinde olalım.

Şayet oyuncuların aradığı sunuculardan ziyade, eski düzende uzun vadeli zor bir oyun karşımıza çıkacağına inanıyorum. Şirketin bu konuda alacağı adımları ilerleyen zamanda görmek umuduyla.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
GameGami yeni bir haber duyurdu!

Merhabalar,

Bu bir Gamegami & Joymax Silkroad Online Sözleşme Duyurusudur.

Bu güzel haberi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Silkroad Online Turkiye ve Mena sunucuları için Joymax ile yapmış olduğumuz anlaşma gereği 2020 3.Çeyreğinde Silkroad Online oyununu Türkçe olarak oyuncularımıza sunacağız. Bu anlaşma çerçevesinde merak ettiğiniz sorularınız var ise buradan bizimle iletişime geçebilir sorularınızı iletebilirsiniz. En çok sorulan bir kaç soruya;

1- Sunucu tamamen Türkçe ve Gamegami yönetiminde olacaktır. Diğer anlaşma yapılan ülkelerde olduğu gibi oyunun geliştirmesi ve özellikleri bizim istediğimiz doğrultuda Joymax tarafından mümkün olabildiğince yapılacaktır. Burada her isteğimizin gerçekleştirilmesi mümkün olmasa da azami ölçüde bu sağlanmaya ve isteklerinizin oyuna yansıtlmasına özen gösterilecektir.
2-Oyunun müsade ettiği ölçülerde mümkün olan en üst seviyede özlediğimiz versiyon ile başlayacağız. (Bazı özelliklere biz karar verdik fakat ilerleyen zamanlarda buradan veya oyun sayfasından soracağımız sorularla sizin de görüşlerinizi alarak ilerlemeyi planlıyoruz.
3-Oyun fiyatlandırması TL olacak ve herhangi bir "Kur" düzenlemesi ile değil tamamen Türkiye şartlarına ve ekonomik durumuna göre tekrardan düzenlenecektir.Mümkün olduğunca "No-P2W!"
4-Private sunucular ile ilgili gerekli hukuki adımlar zaman içerisinde atılacaktır. Fakat hukuki adımlara geçmeden önce uyarı ve ikaz mekanizmasını çalıştırmayı planlıyoruz.
5-Private sunucu yoğunluğundan dolayı "Gerçek mi?" endişelerini sonuna kadar anlıyoruz. Bu nedenle Joymax ile birlikte bu konuda soru işaretlerini gidermek adına " " adresini oyunu açacağımız " " adresine yönlendirdik. Sanırım bu aklınızdaki soru işaretlerini gidermenize yardımcı olacaktır.
Hazırlıklarımız son hızla devam ediyor. Planlanan zaman 2020 3.Çeyrek fakat daha önce yetişirse beklememiz için hiç bir sebep yok.
Şirket mailimize bu zamana kadar göndermiş olduğunuz sorulara cevap vereceğiz (Çok fazlalar) fakat bundan sonraki dönemde sorularınızı buradan cevaplamaya çalışacağız. Henüz instagram veya diğer sosyal medya hesaplarımızı aktif olarak kullanmıyoruz bunun sebebi bütün iş gücümüzü oyunu en kısa sürede hazırlamak için kullanıyor oluşumuz. Bu sebepten dolayı affınızı istiyoruz ve şimdilik sadece bu sayfa üzerinden iletişimde olacağız.
Anlayışınız ve ilginiz için çok teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.
Gamegami Silkroad Online Yönetimi

Kaynak:

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
4-Private sunucular ile ilgili gerekli hukuki adımlar zaman içerisinde atılacaktır. Fakat hukuki adımlara geçmeden önce uyarı ve ikaz mekanizmasını çalıştırmayı planlıyoruz.

şuna gerçekten güldüm ve hala gülüyorum :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Arkadaşlar haber doğru. :) adresi gamegami'ye yönlendirilmiş. :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605

şuna gerçekten güldüm ve hala gülüyorum :D
Bunu yapmaya yetkileri var biliyorsun değil mi? Lisans kimdeyse, söz hakkı onun. Zira Türkiye temsilciliğinden bahsediyoruz burada. :)

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Bunu yapmaya yetkileri var biliyorsun değil mi? Lisans kimdeyse, söz hakkı onun. Zira Türkiye temsilciliğinden bahsediyoruz burada. :)
Haklısın ancak bunu zamanında nttgame knight online 'ın eski versiyonları için denedi ve 1299 versiyonu için bu davayı kaybetti çünkü oyun dosyaları ve client dosyaları birbirlerinden tamamen farklıydı. :)

şuana bakacak olursak bu adamlar yüzbinlerce lirayı isro ya yakın bi oyun açmak ve halihazırda elde edeceği zararı tamamıyla kapatmak için uğraşacaktır. Durum bu olunca da şuan ki isro ve vsro fileslarında dünya kadar farklılık gözlemleyebilirsin.

Altı üstü bi vergi cezası ödersin oda olmadı bi dükkan açarsın kapanma ihtimalini 0 a düşürürsün miraççım :)

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
3. Maddeye kalbimi bıraktım.. "NO P2W!!", "Kur"

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Dava açmasına gerek bile yok kur yoksa ve p2w yoksa privatelerin sonu gibi bir şey bu..

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Haklısın ancak bunu zamanında nttgame knight online 'ın eski versiyonları için denedi ve 1299 versiyonu için bu davayı kaybetti çünkü oyun dosyaları ve client dosyaları birbirlerinden tamamen farklıydı. :)

şuana bakacak olursak bu adamlar yüzbinlerce lirayı isro ya yakın bi oyun açmak ve halihazırda elde edeceği zararı tamamıyla kapatmak için uğraşacaktır. Durum bu olunca da şuan ki isro ve vsro fileslarında dünya kadar farklılık gözlemleyebilirsin.

Altı üstü bi vergi cezası ödersin oda olmadı bi dükkan açarsın kapanma ihtimalini 0 a düşürürsün miraççım :)
İzleyelim ve görelim, dosyaların farklı olması yeterli gelmez. KO 'yu bilemem ama bilinen devlerin gümleyeceği garanti benim gözümde. Pazarı paylaşmak isteyeceklerini hiç sanmıyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.