Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Duyuru Joymax, Türk şirketi GameGami ile 'Silk Road'u imzaladı

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
İzleyelim ve görelim, dosyaların farklı olması yeterli gelmez. KO 'yu bilemem ama bilinen devlerin gümleyeceği garanti benim gözümde. Pazarı paylaşmak isteyeceklerini hiç sanmıyorum.
Aslına bakarsan bazı devleri sadece vergi vermedikleri için gümletebilirler haklısın bu konuda :)
Ancak knight online için verilen emsal karar mevcut eğer kapanmasaydı onlinehiledeki konusunu bile atabilirdim ancak site tamamen kapatıldı :)
Ve evet hukuk sistemi bu hergün değişip farklı bir çok kararlar verilebiliyor. :)

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
İzleyelim ve görelim, dosyaların farklı olması yeterli gelmez. KO 'yu bilemem ama bilinen devlerin gümleyeceği garanti benim gözümde. Pazarı paylaşmak isteyeceklerini hiç sanmıyorum.
Hocam şuanda bilinen çok büyük serverler haricinde bir sorun olacağını sanmıyorum.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,751
Ödül Puanları
93
Hangi biriyle uğraşsın adamlar 1000lerce server var hepsine dava açmaya kalksa ömrü yetmicek arkadaşın dediği gibi bilindik serverelere dava açıp herhangi bir olumlu birşey olursa zaten diğerleri açmaya yelkenemicek diye düşünüyorum ben.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,576
Ödül Puanları
113
Bu ekip şuan bdo mena'yı yönetiyormuş. Aktif bdo oynayıcısı olarak bu ekip sro açıyorsa gözü kapalı oynarım.

TITAN

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Bence de sadece büyük serverlar ayvayı yedi gibi ki buda bir hayli yeterli... :ohye:

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
Dagdan gelip bagdakini kovup kalbimizi neden kiriyorsun sayin gamegami 😑

Son isro files alindiysa populer p.serverlara gecmis olsun. Son teknoloji 😅

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
2-Oyunun müsade ettiği ölçülerde mümkün olan en üst seviyede özlediğimiz versiyon ile başlayacağız. (Bazı özelliklere biz karar verdik fakat ilerleyen zamanlarda buradan veya oyun sayfasından soracağımız sorularla sizin de görüşlerinizi alarak ilerlemeyi planlıyoruz.

Eğer son iSRO files, 80 captan başlarsa fazla talep olacağını düşünmüyorum 80'den old dosyalar ile başlayıp devam etmeliler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.