Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Kervan 7 lvden sonra - lere düşme

Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
Beyler Kervan 7 lv olunca exp - lere düşüyor
RefLevel Trader Hunter Thief 7 lvden sonrasını 0 yaptım.

Ancak - lere düşmeye devam ediyor nasıl engelleyebilirim bunu

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,943
Ödül Puanları
213
Bugüne kadar oynadığım her serverda aktif kervan çektim... Jobn 7 level olduğunda eksiye düşmesi normal. RefLevel tablosunda da 7 level ve yukarısı exp kısmı -1 zaten yanlışım yoksa öyle.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
Bugüne kadar oynadığım her serverda aktif kervan çektim... Jobn 7 level olduğunda eksiye düşmesi normal. RefLevel tablosunda da 7 level ve yukarısı exp kısmı -1 zaten yanlışım yoksa öyle.
Yanlış bilgi veriyorsun. Bu normal bir durum değil. Zararı olmayabilir belki fakat gameserverdan da editlenmesi gerek.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,943
Ödül Puanları
213
Yanlış bilgi veriyorsun. Bu normal bir durum değil. Zararı olmayabilir belki fakat gameserverdan da editlenmesi gerek.

Buna göre benim oynadığım serverlarda düzeltilmesi gereken bir sorun o zaman. Çünkü eksiye düştüğüne eminim o serverlarda.. Fixlemesi varsa bilmiyorum ben gördüğümümden bahsettim.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
Buna göre benim oynadığım serverlarda düzeltilmesi gereken bir sorun o zaman. Çünkü eksiye düştüğüne eminim o serverlarda.. Fixlemesi varsa bilmiyorum ben gördüğümümden bahsettim.
Evet job sistemi üzerine kurulu bir oyunsa düzeltilmesi gerek.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.